Reklama

Reklama

Policja o kontrolach w bełchatowskich siłowniach. "Należy spodziewać się bardziej zdecydowanych kroków"

Opublikowano: 14 kwietnia 2021 10:15
Autor: Emste | Zdjęcie: archiwum/poglądowe

foto archiwum/poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policja odniosła się do kontroli , które w minionym tygodniu przeprowadzono w bełchatowskich siłowniach. Jakie jest stanowisko funkcjonariuszy?

Reklama

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o kontrolach przeprowadzonych w dwóch bełchatowskich siłowniach – "FitForma" oraz "GymCity". Policjanci wraz z urzędnikami weszli do placówek, wyprosili z nich ćwiczących, a następnie rozpoczęli szczegółowe kontrole. Interwencje wzbudziły wiele kontrowersji wśród bełchatowian. 

Pierwsza "na celowniku" znalazła się "FitForma" gdzie kilkukrotnie pojawili się policjanci, sanepid oraz skarbówka, którzy wyprosili ćwiczących  – w tym zawodowego kulturystę, który przygotowywał się do Mistrzostw Świata. Ostatecznie, placówka zdecydowała zamknąć się na klientów – więcej TUTAJ.

Z kolei w sobotę, 10 kwietnia funkcjonariusze i urzędnicy weszli do siłowni "GymCity" przy ulicy Czaplinieckiej. Również w tym przypadku wyproszono ćwiczących, a sama kontrola trwała kilka godzin. Więcej przeczytacie w artykule Kolejny nalot na bełchatowską siłownię...

Sprawa wzbudziła sporo kontrowersji, przede wszystkim dlatego, że przedstawiciele branży fitness twierdzili, że działają całkowicie legalnie i zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem. Co na to bełchatowska policja?

Iwona Kaszewska, oficer prasowa KPP Bełchatów zaznacza, że policja nie ustanawia prawa i nie jest instytucją powołaną do kwestionowania legalności wprowadzonych przepisów i norm prawnych, a same kontrole prowadzone są również w punktach gastronomicznych czy placówkach handlowych.

- Jesteśmy natomiast zobowiązani do reagowania na brak przestrzegania obowiązujących przepisów prawnych [...] W tym przypadku brak reakcji byłby niedopełnieniem nałożonych na naszą formację obowiązków, zwłaszczazwłaszcza że skala zachorowań jest nadal bardzo duża – informuje nadkom. Kaszewska - Nie możemy ignorować sytuacji, kiedy nakazy i zakazy łamane są w sposób ewidentny - dodaje.

Policja podkreśla, że zgodnie z panującymi uregulowaniami, siłownie mogą być udostępniane wyłącznie zawodnikom będącym członkami kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich.

Co wynika z prowadzonych w ostatnim czasie kontroli? Tutaj niestety odpowiedź bełchatowskiej komendy jest dość enigmatyczna. KPP Bełchatów wskazuje, że wykazały one pewne nieprawidłowości, nie podając jednak żadnych szczegółowych ustaleń.

- Z wykonanych czynności zostały sporządzone materiały, które w dalszej kolejności będą poddane ocenie przez właściwe organy – mówi Iwona Kaszewska.

Warto zaznaczyć, że w międzyczasie odbyła się konferencja, podczas której Patryk Marjan, przedstawiciel Kongresu Polskiego Biznesu zaznaczył, że w ostatnim czasie sposób prowadzenia kontroli uległ drastycznej zmianie.

- W oświadczeniu jednego z klubów fitness poinformowano, że powodem tej decyzji  (czasowego zamknięcia się na klientów - przyp. red.) był drastyczny charakter zmian kontrolnych oraz częstotliwość samych kontroli – mówił Patryk Marjan.

W tym miejscu policjanci zaznaczają, że zmiany w sposobie prowadzenia kontroli wynikają z faktu, że dotychczasowe działania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, związanych z poprawą bezpieczeństwa sanitarnego i stosowaniem się do obowiązujących przepisów.

- Należy spodziewać się bardziej zdecydowanych kroków – informuje Iwona Kaszewska — Wszystko po to, aby dla wspólnego bezpieczeństwa, stan pandemii jak najszybciej minął i abyśmy wszyscy mogli powrócić do normalności. Wszyscy musimy respektować wprowadzone stanem epidemii nakazów i zakazów, a policjanci zobowiązani są do reagowania na łamanie obostrzeń – dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (63)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 22 dni temu | ocena +2 / -3

  PlanD

  Szef Pfizera: szczepienia przeciw COVID-19 staną się coroczną rutyną!! Ambasadorowie państw UE zatwierdzili projekt unijnych paszportów szczepionkowych!!!! Dowód 100% ze od samego początku jest to kontrolowana PLANDEMIA i chodzi tylko o kase o kase dla najbogatszych. Rasa Panwó 10% i 90% niewolników! Kto zaprzeczy i dalej nzawie mnie foliarzem, płaskoziemcem? przeciez nikt juz sie nie kryje z ty mze jest to PLANDemia zaplanowana akcja w celu wyzysku wydojenia z pieniędzy ludzi! Dyrektor generalny koncernu Pfizer Albert Bourla podał, że dostawy szczepionek do Europy zostaną zwiększone cztery razy. Jego zdaniem jesienią nastąpi powrót do normalności, ale nie doatekij normalności z przed PLANDemii!Zdaniem szefa koncernu, "kiedy zaszczepi się znaczną część populacji, możliwy staje się powrót do prawie takiego życia, jak przedtem".jednak maseczki do konca zycia i szczepionki co roku za wasze ciezk ozapracaowane pieniadze! "Planujemy drastycznie zwiększyć nasze dostawy szczepionek do krajów europejskich w nadchodzących tygodniach. W tym kwartale dostarczymy ponad cztery razy więcej niż w pierwszym: to będzie 250 milionów dawek po tym, jak do marca wysłaliśmy 62 miliony" - ogłosił. "I dyskutujemy, by było to jeszcze więcej. Ufam, że nam się uda" - stwierdził szef Pfizera\Nasza sieć ma zdolność wyprodukowania ponad trzech miliardów dawek w przyszłym roku" Po co aż tyle przeciez sa inne szczepionki, wiec starczy do wyszczepienia całej populacji planety! wiec p oco te miliardy nowych co roku? po to bo beda potrzebne by szczepic drugi, trzeci ,piąty, siedemnaty raz! Według informacji przekazanych przez szefa koncernu szczepionka jest skuteczna wobec różnych wariantów koronawirusa. Dodał, że już została zaaprobowana dla osób w wieku 16-18 lat, a jej skuteczność jest 100-procentowa. Wyraził nadzieję na rychłe zatwierdzenie również dla dzieci w wieku 12-15 lat. Ponadto, jak zaznaczył, trwają teraz badania skuteczności w grupie wiekowej 5-11 lat, 2-5 lat oraz poniżej dwóch lat. Zdaniem Bourli koronawirus będzie całkowicie pod kontrolą, a "wkrótce COVID-19 będzie jak !!grypa!!!". Jego zdaniem wiele wskazuje na to, że powtórne szczepienie będzie jednak !!!konieczne.!!! Jak grypa! - czytaj będą nas doić co rok na szczepionkę przeciwko kolejnym mutacjom!

  • 22 dni temu | ocena +0 / -2

   Pytajnik

   Rozumiem, że już znasz swoją przyszłość? Doktorat z wirusologii?

   • 22 dni temu | ocena +2 / -0

    tfuuu

    dale jzaprzeczasz? i kto mu alu na łbioe? chyba ze jestes z firmy farmaceutycznej albo pilegniarka ktora ma fuche do konca zycia za extra kase do konca zycia bedzie sobie szczepic ludzi extra fucha

 • 23 dni temu | ocena +4 / -3

  sroooo

  Jak wiele z tych osób mogłoby żyć, gdyby nie lockdown podstawowej opieki zdrowotnej? Kiedy zaszczepieni lekarze zaczną z powrotem przyjmować pacjentów? I dlaczego medycy kwestionujący zasadność aktualnej polityki pandemicznej padają ofiarą postępowań dyscyplinarnych? youtube.com/watch?v=k6fbWemKaEs

 • 23 dni temu | ocena +5 / -2

  srovid

  Z najnowszych danych udostępnionych przez rząd wynika, że w Polsce od rozpoczęcia Narodowego Programu Szczepień niepożądane odczyny poszczepienne wystąpiły u 6 tys. 051 osób. Prosze nie wierzyć ze były to łagodne objawy typu zaczerwienienie czy ból w miejscu ukłocia bo nikt takich zgloszen nie rejestruje! Spytajcie kogolwiek kto miał po szczepionce przymusowe lezenie w łózku goroczake pow 38 stopni czy lekarz przyjal od nich zgloszenie o NP? oczywiscie ze NIE tak wiec te 6 tys do ktorych juz sie przyjmuja to ciezkie reakcje p oszczepieniu! Mało tego Z danych udostępnionych na stronie gov.pl wynika, że zgon po przyjęciu szczepionki na COVID-19 odnotowano u 56 osób!!!!!!! 56 trupów

 • 23 dni temu | ocena +18 / -5

  Prokurator

  No i co kochani, Uljanek w więzieniu, otwieramy szampany 🥳

  • 23 dni temu | ocena +3 / -7

   srooo

   sam sobie piszesz komenatarze,m sam sobie odpisujesz i sam sobie dodajesz łapki w góre juz ci pisalem ze jesteś kupą łajna ZZEREM

  • 23 dni temu | ocena +10 / -4

   Klik

   Cały kontener szampana :) wiadomość roku!

   • 23 dni temu | ocena +3 / -7

    srooo

    sam sobie piszesz komentarze sam sobie odpisujesz i sam sobie dodajesz łapki w góre juz ci pisalem ze jesteś kupą łajna ZZEREM

   • 23 dni temu | ocena +2 / -4

    srooo

    sam sobie piszesz komenatarze,m sam sobie odpisujesz i sam sobie dodajesz łapki w góre juz ci pisalem ze jesteś kupą łajna ZZEREM

  • 23 dni temu | ocena +11 / -4

   Ssss

   Wreszcie, lepiej późno niż wcale.

   • 23 dni temu | ocena +3 / -3

    srooo

    sam sobie piszesz komenatarze,m sam sobie odpisujesz i sam sobie dodajesz łapki w góre juz ci pisalem ze jesteś kupą łajna ZZEREM

  • 23 dni temu | ocena +10 / -4

   :)

   Będzie smutno. Internet stracił wiele. Kto teraz będzie walczył? No powiedz kto jak bohaterowie w więzieniu?

   • 23 dni temu | ocena +3 / -2

    srooo

    sam sobie piszesz komenatarze,m sam sobie odpisujesz i sam sobie dodajesz łapki w góre juz ci pisalem ze jesteś kupą łajna ZZEREM

    • 22 dni temu | ocena +1 / -0

     Terminator

     I gdzie jesteście. Czekałem na was o 17 z plutonem prewencji

    • 22 dni temu | ocena +7 / -1

     Pablo

     Gdzie twój bohater. Na live krzyczał że go żywcem nie wezmą. I co poszedł jak baran. A zaraz wyjdzie bo się rozpruje. Tylko czekać jak sprzeda Beatkę czym handlowała i zaraz ona pójdzie pierdziec w pasiaki. Zobaczymy ilu was dziś będzie o 17 pod komenda hahaha. Bezrobotne patusy. A ten wasz Bartuś z Torunia kolejny as. Fabryczkę ecstasy miał. Co Wy Szury z tym ćpaniem macie.

     • 22 dni temu | ocena +3 / -0

      Franas

      W punkt, brawo

 • 24 dni temu | ocena +8 / -2

  Puki czas

  Róbcie sami porządek w swoich szeregach puki czas. Bo za uktywanie i kamuflowanie przewinień i wykroczeń waszych kolegów będziecie odpowiadać wszyscy. Tak jak kościół za ukrywanie zboków. Szacunek ludzi ciężko odzyskać a do samego siebie prawie nie możliwe.

  • 23 dni temu | ocena +2 / -5

   Mirek

   Kup słownik ortograficzny bo kaleczysz polszczyznę. Bo za ukrywanie i kamuflowanie swojej głupoty szacunku ludzi nie odzyskasz- wiejski filozofie. Nikt tu nie musi nic odzyskiwać a szacunku od takich jak ty nikt nie potrzebuje.

   • 23 dni temu | ocena +3 / -1

    MO

    Mirek o takich jak ty tu mowa. Zakompleksiony smerfie.

    • 23 dni temu | ocena +2 / -1

     Precz z komuną.

     MO - Milicja obywatelska. To wszystko tłumaczy poznaliśmy Twój rodowód.

 • 24 dni temu | ocena +8 / -1

  Zbynio

  Jak się nie ma własnego rozumu to się wypełnia rozkazy i tyle. Przy okazji można się wyżyć na ludziach za swoje własne kompleksy. To coraz bardziej żałosne.

 • 24 dni temu | ocena +7 / -1

  Taka prawdę takie czasy

  Policja to może i w Polsce była ale przed pandemią i to też nie liczna. Teraz to same sprzedawczyki z milicji obywatelskiej. Jak taki jeden z drugim może spokojnie spojrzeć w lustro żeby nie splunąć.

 • 24 dni temu | ocena +6 / -1

  Zośka

  A pomilicjanci jak jeżdżą po dwóch bez maseczkę to jest ok? Może widziałam tylko tych którzy sypiają ze sobą. Nie no spoko trzeba być tolerancyjnym

  • 23 dni temu | ocena +1 / -2

   Was

   Zosia przecież dajesz polocjantom na boku ty cichodajko z pierdziszewa

   • 23 dni temu | ocena +1 / -1

    Zbynio

    Hej Was. Zośka pisze tu o tobie pedalku.

 • 24 dni temu | ocena +7 / -1

  Bandit

  Nie masz ambicji... To k.... wstąp do policji

  • 23 dni temu | ocena +1 / -0

   Heheh

   Ty masz za to ambicję sądząc po nicku

 • 24 dni temu | ocena +7 / -0

  antybandaczworga

  Cały czas to samo pie....e, że musimy, wszystko zamknąć by szybciej wrócić do normalności. Trwa to ponad rok i co od tego czasu się zmieniło? Zmieniło się wiele ale tylko na gorsze, ale przecież oni nie popełniają błędów i dalej brną w to szaleństwo. Niestety polską rządzą psychopatyczni sadyści, a najgorsze jest to, że zmasowana propaganda rządowych presstytutek większości tak zlasowała mózgi, że nie są w stanie zauważyć prostych logicznych ciągów zdarzeń.

 • 24 dni temu | ocena +2 / -2

  STOPANTYCOVID

  Jaszczury z kosmosu przejęły władzę nad ludźmi !!!! Tylko nasza grupa może z nimi realnie walczyć !

 • 24 dni temu | ocena +6 / -0

  Biedronka

  A kiedy kontrole w marketach i na stacjach benzynowych ?? Tam zapewne jest więcej ludzi ?! 🤔

 • 24 dni temu | ocena +7 / -4

  Kulturysta

  Jak Uljanicki skończy prowokować, to skończą się kontrole.

 • 24 dni temu | ocena +6 / -1

  sens

  Szkoda, że z taką stanowczością nie reagujecie na łamanie przepisów kodeksu ruchu drogowego przez kierowców np. parkowanie w niedozwolonych miejscach, które na bełchatowskich osiedlach jest mocno widoczne.

 • 24 dni temu | ocena +13 / -3

  Tytus

  W procesach w Norymberdze funkcjonariusze również tłumaczyli się że tylko wykonują rozkazy. Później milicjanci po pacyfikacji kopalni wujek i manifest lipcowy, gdzie zabili ludzi, tłumaczyli że wykonywali rozkazy. Później pojawił się PiS i zabrał wszystkim funkcjonariuszom z tamtych czasów emerytury. Jak policja nie zacznie myśleć za parę lat też ktoś przyjdzie i za ten czas odbierze wam wasze przywileje i wierzcie mi że zrobią to przy oklaskach społeczeństwa.

  • 24 dni temu | ocena +4 / -5

   Rozsądny

   Porównanie kontroli w siłowni do zbrodni hitlerowskich to chyba przesada.

   • 24 dni temu | ocena +3 / -0

    Tytus

    Porównuje bezkrytyczne wykonywanie poleceń. Wiedzą że podstawą prawną jest licha ale mimo wszystko realizują. Tamci też wiedzieli że to może nie fair ale robili. Wszystkich osądzili. Ich też osądza. Poza tym policjanci parę lat temu walczyli o podwyżki i społeczeństwo było za nimi. Teraz przez wiele długich lat jak będą walczyli to społeczeństwo będzie przeciw więc rządzący powiedzą że to wbrew opinii publicznej. Ale tak to jest jak rząd wykorzystuje służbę a służba daje się wykorzystywać. Jakby gremialnie powiedzieli nie to nikt nic by im nie zrobił.

  • 24 dni temu | ocena +0 / -4

   Jasiek

   Co ty bierzesz chłopie

 • 24 dni temu | ocena +2 / -1

  pentagon

  w usa juz są czipy

 • 24 dni temu | ocena +6 / -2

  Gość

  Zdejmij mundur, przeproś matkę.

  • 24 dni temu | ocena +4 / -4

   Mac

   Przepros matkę załóż kaftan

 • 24 dni temu | ocena +8 / -3

  qrfy

  Mieć syna w milicji to wstyd a córke to już po prostu bez komentarza

  • 24 dni temu | ocena +4 / -6

   Racjonalista

   Tylko nie dzwon na policje jak bedzie ci potrzebna patusiarzu

 • 24 dni temu | ocena +11 / -4

  Beka z typa

  Jak Uljan przestanie się wypowiadać, to kontrole się skończą. Sam to prowokuje, potem jedzie na miejsce i zgrywa bohatera, a robi zrzutki i zbiera na życie bo jest taki nieporadny 🙈

  • 24 dni temu | ocena +8 / -2

   Jego sąsiad

   Uljan jest to człowiek z kompletnym brakiem wykształcenia to czego się po takim idiocie można spodziewać. Król idiotów mieszka w Bełchatowie. Najgorsze jest to że ten baran ma poparcie innych idiotów i myśli, że coś pożytecznego robi. Jak klęka mu zasięg to mówi że go blokują za prawdę. Człowiek zna się na wszystkim. Szacun. Do roboty by się wziął a nie jakimiś głupotami policjantom ********* przed nosami. Że jeszcze go pałą żaden nie poczęstował to aż dziwne. Jego kompani też lepsi nie są. Jedna ulotki rozklejała a potem nagłe musiała je zerwać. Ktoś tutaj dobrze napisał że to tuman. Skończona patola. Tylko dzieciaków mi jego szkoda. Ale jak dalej tak będzie pracował to minie zabiorą.

  • 24 dni temu | ocena +9 / -1

   P. U

   Gadalem z tym, gadałem z tamtym. Mówili mi, że tylko prawo naturalne. Morgellony atakują, ziemia jest płaska, covid to spisek... Wpłacajcie na moje konto bo nie chce mi sie robić, jestem prawdziwym patriotą a wy nie. Lubie oceniać, wszystkich obrażac ale sam jestem idealny. Kto może popierać taką miernotę intelektualną, krzykacza z wiedzą pochodzącą z internetu. On wszystkim pomoże a najbardziej sobie Wplacac hajs debile

   • 23 dni temu | ocena +1 / -0

    Bandi

    Szukamy go bo zebrał pieniadze i nie przekazał ich dalej.

    • 23 dni temu | ocena +1 / -0

     Sąsiad

     Prawdopodobnie areszt w Toruniu. Ale pewnie będzie trudno wyciągnąć kasę z za krat

 • 24 dni temu | ocena +8 / -1

  srooo

  psy na smyczy na łańcuchu psychopatw jak ten naziol niedzielski kaze strzelac do ludzi to pani kraszewska powie ze beda strzelac!

 • 24 dni temu | ocena +7 / -2

  kościelny Kleofas

  Jak pisałem już wcześniej, przenieść siłownie do kościołów, tam nie ma wirusa, a i kontrole jakieś takie nijakie!!!

  • 24 dni temu | ocena +1 / -1

   grabarz Grzegorz

   Byłeś? Widziałeś?

 • 24 dni temu | ocena +8 / -3

  Mam

  Wermaht też tylko rozkazy wypełniał.

  • 24 dni temu | ocena +0 / -0

   Jawohl

   Befehl ist befehl!!!

 • 24 dni temu | ocena +8 / -6

  Dici

  pisowska psiarnia rozbestwiła się oj rozbestwiła.

 • 24 dni temu | ocena +17 / -12

  stop bezprawiu !

  milicja nie jest instytucją powołaną do kwestionowania legalności wprowadzonych przepisów i norm prawnych...tylko bez rozumne matoły , od wykonywania poleceń ! nie tak dawno ta sama milicja strajkowała i szukała poparcia w społeczeństwie , dziś za parę złotych potrafią ludzi , którzy płaca podatki ,z których sa utrzymywani ...zniszczyć . tak bez rozumną i pustą masę mamy w milicji teraz ! wasze matki ,żony,dziewczyny,kochanki....powinny od was odejść i was zostawić ,bo jesteście nic nie warci !

  • 24 dni temu | ocena +17 / -7

   Wykop

   Pozdrow Uljana. Mam rozumieć, że znasz prawo i jesteś biegły w jego stosowaniu. Policja jest po to aby egzekwować przepisy prawa, które ustawodawca uchwala za pomocą organów konstytucyjnych np. :sejmu, senatu. Sądy są od jego kontroli i orzekania. Bezprawie to masz u sienie w głowie. Jak ci ktoś coś zrobi pierwszy dzwonisz na 112 bo po to sa organy ścigania. Zachowaj swoje wypociny niedouczony gnojku dla ludzi swojego pokroju czyli nizin społecznych. Pozdrawiam normalnych

   • 24 dni temu | ocena +5 / -6

    srooo

    a ktore to prawo covidowe terrorowe zostalo uchwalone przez konstytucyjne organy jak sejm i senat? bo od roku wchodzi debil naczelny 1 imam Rp mułaa wladca slonce peru jedyny z jedynych najzwyzszy w postaci ministr a zdrowia oglasza sobie cos na konferencji i to jest jedyne staowione prawo tak rzetelnie respektowane przez milicje! od orku sejm i senat nie uchwala zadnego prawa tylko jest konferencja czubka ministra niedzielskiego i koniec prawo ustanowione

    • 24 dni temu | ocena +8 / -3

     Pablo.

     Wszystko niekonstytucyjne. Obywatelami RP II się nazywacie ale 500 plus dziecioroby na swoje kaszojady bierzecie. Ty Piotruś a i jeszcze Beatka co jak pogrozili jej to biegała i ściągała ulotki które sama porozwieszała. Tacy bohaterowie jesteście. A i już ktoś was szuka z Torunia gdzie kasa się ze zrzutek podziała. Uljan się będzie gęsto tłumaczyl

   • 24 dni temu | ocena +9 / -1

    Beeee

    Uljan król Szurow i tumanów wie lepiej niż Ty. Wypowiedział system. Banki można olać...ale jak pieniążki potrzebne na papieroski to pisze żeby mu na konto przelać tuman jeden. Że ten człowiek jeszcze nie siedzi to aż się dziwię

    • 24 dni temu | ocena +6 / -1

     Dakfjlwmw

     Właśnie yez mnie.to.dziwi, powiniem.juz dawnonsiedziec, tym bardziej ze to recydywista. Jeszcze bardziej dziwie sie jego zonie, zaciecie broni go w komentarzach, niech ktis tylko probuje cos na niego napisac. Wstyd miec takiego meza, jak tak chce go wpsierac, to niech mu biegiem psychiatre zalatwi, bo mezulek juz dawno odlecial i az dziw ze ona tego nie widzi albo nie chce bi konto sie zapelnia samo.

     • 23 dni temu | ocena +1 / -0

      Tattttt

      Boni chłopa posadzili

 • 24 dni temu | ocena +3 / -3

  AntyStopCovid

  Ludzie dlaczego nikt nie mówi o promieniowaniu z kosmosu, o zabawie genetycznej kosmitów na ludziach, o inwazji porywaczy ciał, o pierwszym postawionych wiele lat temu masztach które spowodowały chorobę popromienną zwaną hiszpanką, o płaskiej ziemi ! Ludzie obudzimy się anty covid stop covid !