Reklama

[AKTUALIZACJA] W stawie znaleziono zwłoki mężczyzny. Był pacjentem kliniki psychiatrycznej

Opublikowano:
Autor:

[AKTUALIZACJA] W stawie znaleziono zwłoki mężczyzny. Był pacjentem kliniki psychiatrycznej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sobotę 17 marca ok godz. 10:00 znaleziono ludzkie zwłoki pływające w zbiorniku wodnym w miejscowości Dubie.

Makabrycznego odkrycia dokonano sobotnim przedpołudniem w miejscowości Dubie, w stawie znajdującym się na ogrodzonym terenie klinki psychiatrycznej. Pacjenci ośrodka zauważyli coś niepokojącego na tafli wody i to oni zaalarmowali pracowników. W odległości ok. 10m od brzegu dryfowało ciało. Na miejsce zostały wezwane jednostki straży pożarnej zaangażowane do wyłowienia denata.

- W tej chwili pod nadzorem bełchatowskiej prokuratury policjanci prowadzą czynności zmierzające do zbadania i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Śmierć poniósł 22-letni pacjent kliniki. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że dzień wcześniej, w piątek około 22-ej wyszedł z ośrodka - mówi Marta Płomińska z KPP w Bełchatowie

Klinika w Dubiu nie jest ośrodkiem zamkniętym, zajmuje się leczeniem pacjentów z uzależnień, depresji i nerwic. W tej chwili czekamy na oficjalne stanowisko klinki, której pacjentem był 22-latek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE