Reklama

21-latek spacerował po Bełchatowie bez maseczki i dostał mandat. Ostatecznie trafił do więzienia za...

Opublikowano:
Autor:

21-latek spacerował po Bełchatowie bez maseczki i dostał mandat. Ostatecznie trafił do więzienia za... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusze z KPP Bełchatów zatrzymali 21 -latka, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna wpadł, bo nie zastosował sie do obowiązku zakrywania ust i nosa, czym zwrócił na siebie uwagę policjantów. Został już zatrzymany i trafił do aresztu – nie obyło się też bez mandatu za brak maseczki.

Obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej obowiązuje w Bełchatowie już od ponad tygodnia. Nie brakuje przy tym osób, które gorliwie buntują się przeciwko maseczkom - po drugiej stronie barykady stoją policjanci, którzy stosują taktykę "zera tolerancji". Ewidentnym przeciwnikiem reżimu sanitarnego był 21 -latek, który spacerował ul. 1-go Maja w Bełchatowie bez maseczki i szybko pożałował swojej decyzji. Okazało się bowiem, że mężczyzna powinien już siedzieć w więzieniu.

Sytuacja miała miejsce 15 października około godziny 16:00. Podczas patrolowania miasta, a konkretnie ul. 1 -go Maja w Bełchatowie, policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa.

- Podczas legitymowania okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności – informuje KPP Bełchatów.

21 -letni mieszkaniec Mysłowic został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego. Policjanci nie omieszkali też ukarać go mandatem za brak maseczki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE