Jaka przyszłość bełchatowskiego szpitala? W Bełchatowie odbyła się nadzwyczajna sesja rady miejskiej, która poświęcona była sytuacji szpitala. Wszystko za sprawą coraz głośniejszych informacji o restrukturyzacji placówki i niepewnej przyszłości oddziałów ginekologiczno-położniczego i neonatologicznego. Co o całej sprawie mówi dyrekcja szpitala? Czy po kilkugodzinnej dyskusji (...)