Prezes PGE GiEK ostrzega. Złoża węgla w okolicach Bełchatowa będą mogły być wydobywane maksymalnie do 2038 roku. To wariant optymistyczny. Ten bardziej pesymistyczny zakłada wyłączenie bloków trzy lata wcześniej, a to oznacza, że zegar odliczający czas dla Bełchatowa i regionu zaczyna przyspieszać. Na podjęcie (...)