Świetny występ bełchatowskich zawodników. Przywieźli medale z mistrzostw [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Sport Dwaj zawodnicy Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego stanęli na podium mistrzostw makroregionu. Obaj pobili swoje życiowe rekordy i przywieźli srebrne medale.

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie, Nikodem Dymiński w sobotę, 17 września, wziął udział w mistrzostwach makroregionu U16. W biegu na 300 metrów przez płotki wywalczył srebrny medal, osiągając wynik 42,77 sekundy. Pobił tym samym swój rekord życiowy i zakwalifikował się do Mistrzostw Polski, które odbędą się już za tydzień w Lublinie.

Wychowanek Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego w zawodach startował wraz z klubowym kolegą Leonardem Bandosem, który w biegu na 1000 metrów również pobił swój życiowy rekord. Uzyskał wynik 2,59;78 minuty. Tym samym stanął na drugim miejscu podium i zdobył srebrny medal.

Artykuł pochodzi z portalu ddzelow.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.