Reklama

Zakończenie roku szkolnego: wybierz najlepszy prezent dla nauczyciela

Opublikowano:
Autor:

Zakończenie roku szkolnego: wybierz najlepszy prezent dla nauczyciela - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego. To ważny moment, zwłaszcza jeśli opuszczasz szkolne mury na zawsze i zależy Ci, by w szczególny sposób podziękować ulubionemu nauczycielowi albo wychowawcy. W końcu wielu z nas zawdzięcza im obranie dalszej drogi edukacyjnej czy rozwój pasji. Sprawdź, jakie są trendy i wybierz najlepszy prezent.

Podziękowania dla nauczyciela — dlaczego są tak ważne?

Podziękowania dla nauczyciela to już stały element zakończenia roku. Zarówno na forum, podczas uroczystego apelu, jak i potem w zaciszu klasy uczniowie dziękują swoim belfrom za przekazaną wiedzę, lekcje wychowawcze, porady dotyczące codziennych spraw. Nic dziwnego, że ta wdzięczność jest wyrażana — w końcu nauczyciele stają się bliskimi osobami, na których życzliwość i dobre rady można liczyć.

Podziękowania dają nauczycielom poczucie sensu pracy oraz motywację na kolejne lata nauczania. Są dla nich dowodem, że z powodzeniem wypełniają swoją nauczycielską misję.

13.png

Propozycje najlepszych prezentów

Od wielu lat standardowym prezentem wręczanym nauczycielom były kwiaty, czasami uzupełniane o słodycze i bombonierki. Obecnie popularne są bardziej osobiste upominki, zwłaszcza jeśli stanowią wyraz wdzięczności całej klasy dla wychowawcy. Jak wygląda lista topowych prezentów?

Coraz częściej uczniowie decydują się na wręczenie klasycznej biżuterii. W przypadku kobiet są to bransoletki, w przypadku mężczyzn spinki do koszuli czy zegarek. Jeśli dodatkowo na biżuterii umieści się grawerowany napis, prezent zyskuje indywidualny charakter. Popularnością cieszą się również bony prezentowe do SPA, jubilera, a nawet teatru czy kina. Takie upominki sprawdzą się wtedy, gdy uczniowie dobrze znają swojego nauczyciela i wiedzą, jakie ma hobby i zainteresowania.

Printu proponuje równie zindywidualizowany upominek, ale na dodatek wywołujący uśmiech i przywołujący wspólnie spędzone chwile. Bo czy może być coś bardziej trafiającego w serce wychowawcy niż podarowanie mu wspomnień?

14.png

Podaruj wspomnienia

Fotoksiążka (dowiesz się o niej więcej tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/) to nowoczesny sposób wywoływania zdjęć. Wydrukowane na wysokiej jakości papierze fotografie, przedstawione w formie przypominającej tradycyjną książkę, stanowią z jednej strony elegancki, a z drugiej wzruszający upominek dla nauczyciela.

Prezent w takiej postaci jest trwały, osobisty oraz oddaje zaangażowanie i wdzięczność uczniów. Obdarowany belfer w każdej chwili będzie mógł powrócić pamięcią do radosnych wspomnień. Wystarczy tylko, że otworzy fotoksiążkę.

15.png

Jeśli ciągle zastanawiasz się nad tym, jakie podziękowania dla nauczyciela będą najlepsze, postaw na fotoksiążkę. To wydrukowane wspomnienia i emocje, których nie da się zastąpić żadnym innym upominkiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE