Reklama

W jaki sposób produkcja blach przynosi korzyści Twojej firmie i jej klientom?

Opublikowano:
Autor:

W jaki sposób produkcja blach przynosi korzyści Twojej firmie i jej klientom? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Współpraca z zakładem produkującym blachy, który może zapewnić i kontrolować wszystkie aspekty produkcji pod jednym dachem, niesie za sobą wiele korzyści producentom oryginalnego sprzętu i innym firmom. Gdy produkcja wymaga wielu procesów, takich jak wykrawanie, cięcie laserowe, spawanie lub malowanie i sitodruk, zakłady produkujące blachy w jednym miejscu mogą scentralizować procesy, które w innym przypadku, gdyby były uprawiane w wielu zakładach produkcyjnych, konsumują więcej czasu i pieniędzy.

Dlatego w takim przypadku warto skorzystać z punktów kompleksowej obsługi, aby zoptymalizować szeroki wachlarz procesów produkcyjnych dla firm. Zapewniając rozszerzone usługi w zakresie produkcji blachy pod jednym dachem, można wyeliminować odpady z produkcji. Oto jak kompleksowe usługi w zakresie produkcji blachy mogą przynieść korzyści Twojej firmie:

Niezaprzeczalna oszczędność kosztów

Jednoczęściowe zakłady produkcji metalowej oferują efektywność kosztową w ogólnej produkcji części i komponentów. Koszty materiałowe, produkcyjne i pomocnicze mogą się wahać w zależności od zakładu. Są one szczególnie podkreślane, gdy producenci OEM zawierają umowy z wieloma partnerami na produkcję części lub komponentów dla nich. Na czele listy znajduje się kontrola kosztów. W przypadku korzystania z usług wielu różnych partnerów, może to spowodować, że tak zmienne ceny spowodują zawyżenie kosztów produktu. Jednak niedoszacowanie tego kosztu w dowolnym miejscu w łańcuchu dostaw, które skutkuje tańszym materiałem, może negatywnie wpłynąć na finalną jakość produktu. To nieodłączne ryzyko związane ze zmiennością cen w przypadku korzystania z usług wielu dostawców jest eliminowane w ramach pojedynczego zakładu produkcyjnego. Korzystanie z jednego źródła dostaw oferuje producentom OEM możliwości obniżenia kosztów produkcji blach takich jak np. gruba blacha stalowa.

Zdecydowanie krótszy czas realizacji zamówienia

Korzystanie z wielu dostawców jest jedną z przyczyn dłuższego czasu realizacji zamówienia na produkcję danego produktu. Punkt kompleksowej obsługi, który może wyprodukować komponent i zapewnić niezbędne wykrawanie, malowanie lub sitodruk, usprawnia cały proces. Punkty kompleksowej obsługi skracają czas realizacji zamówień dla producentów, co prowadzi do poprawy wydajności i zwiększenia produkcji.

Cięcie łańcucha dostaw

Dobrze zarządzane, wydajne i ekonomiczne łańcuchy dostaw w znacznym stopniu przyczyniają się do wydajności produkcji. Wiele procesów produkcji blachy realizowanych pod jednym dachem upraszcza łańcuchy dostaw do jednego źródła, co ułatwia zarządzanie dostawami i zwiększa wydajność.

Niższe koszty transportu

Wielokrotne przestoje w produkcji części i komponentów mogą prowadzić do zwiększenia kosztów transportu. Jeśli produkty i komponenty są przenoszone krok po kroku, te dodatkowe koszty wysyłki mogą wpłynąć na wynik finansowy producenta. Cenny czas jest również tracony, gdy produkty muszą być wysyłane pomiędzy zakładami w celu zakończenia procesu. Aby zaoszczędzić czas i obniżyć koszty wysyłki, producenci mogą skorzystać z odpowiedniego, kompleksowego punktu produkcyjnego.

Punkty kompleksowej obsługi posiadają możliwości kontrolowania wszystkich aspektów procesu produkcyjnego, dzięki czemu mogą oferować najwyższą jakość, konkurencyjne ceny i skrócony czas realizacji zamówień dla klientów, jak również szereg usług o wartości dodanej, takich jak malowanie, przesiewanie lub przygotowywanie niestandardowych projektów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE