Reklama

Trwa nabór dzieci do nowej grupy przedszkolnej w muzyczno - artystycznym przedszkolu Karolinka w Bełchatowie!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Trwa nabór dzieci do nowej grupy przedszkolnej w muzyczno - artystycznym przedszkolu Karolinka w Bełchatowie! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Muzyczno - Artystyczne Niepubliczne Przedszkole Karolinka w Bełchatowie ogłasza nabór dzieci w wieku 2,5 do 6 lat do nowej grupy przedszkolnej realizującej projekt unijny pn. "Mały człowiek - wielkie możliwości". Nie może zabraknąć tam Twojej pociechy!

Bełchatowskie przedszkole  kładzie nacisk  na rozwój sfery społeczno – emocjonalnej u dzieci poprzez bogaty program zajęć muzycznych, które w ramach projektu oferuje:

  •  darmowy pobyt i opiekę w przedszkolu, 
  •  szereg nieodpłatnych, ciekawych zajęć rozwijających, 
  •  język angielski, 
  •  muzykoterapię i rytmikę, Zumbini, 
  •  robotykę i kodowanie modułem Photon, 
  •  terapię i trening słuchowy metodą Warnkego,
  •  naukę czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną, 
  •  bezpieczny plac zabaw, 
  •  ciekawe pomoce dydaktyczne, darmowe podręczniki.
 

Projekty muzyczno – artystyczne, indywidualna nauka gry na instrumentach, a także rytmika to zajęcia, które zdecydowanie wpływają na samoświadomość dziecka. Oprócz zajęć muzycznych nasi wychowawcy realizować będą program MEN w oparciu o specjalnie przygotowane scenariusze pozwalające na rozbudzenie wyobraźni, ciekawości oraz zainteresowania sztuką. Ponadto stosowane będą metody nauki języka angielskiego, które pozwolą na mimowolne przyswajanie słownictwa w życiu codziennym.

przedszkolu muzycznym „Karolinka” realizowana będzie nauka czytania metodą symultaniczno – sekwencyjną  tzw. „metodą krakowską”. Zajęcia te prowadzić będzie certyfikowany nauczyciel. Codziennie odbywać się będą zajęcia ruchowe oraz różnorodne techniki doskonalenia zdolności motorycznych dzieci.

Wszystkie dzieci wymagające szczególnej pomocy mogą liczyć na wsparcie i profesjonalną pomoc psychologiczno–pedagogiczną, a także opiekę logopedy.

Nasi eksperci dostępni będą również dla rodziców zarówno podczas spotkań indywidualnych, jak i warsztatów tematycznych. Co roku dawać będziemy możliwość zapisania dzieci na dodatkowe zajęcia grupowe, w zależności od zainteresowań.

Wachlarz zajęć popołudniowych jest praktycznie nieograniczony.

Przedszkole muzyczne „Karolinka” w Bełchatowie to doskonały sposób na naukę na najwyższym poziomie w formie nieustającej zabawy dla wszystkich dzieci, nie tylko tych u których rodzice zauważają przejawy zainteresowania muzyką.

Rekrutacja będzie trwać do 31 sierpnia 2022 r. 

 

Wszystkich zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu:

Muzyczno Artystyczne Niepubliczne Przedszkole Karolinka

Nehrebeckiego 55

Bełchatów

Tel. 609 527 560, 663 557 676

E-mail: muzycznakarolinka@gmail.com

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy