Reklama

Reklama

Wieloletnia dyrektor przechodzi na emeryturę. Kto ją zastąpi?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta w Bełchatowie

Wieloletnia dyrektor przechodzi na emeryturę. Kto ją zastąpi? - Zdjęcie główne

foto Urząd Miasta w Bełchatowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Przedszkolu Samorządowym nr 5 im. Jana Brzechwy odbyło się oficjalne pożegnanie odchodzącej na emeryturę dyrektor Mirosławy Grzybek. Kto zostanie nowym dyrektorem placówki?

Reklama

Po 35 latach dyrektorskiej pracy na zasłużoną emeryturę przechodzi Mirosława Grzybek, wieloletni dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 5 w Bełchatowie. Z tej okazji oficjalne spotkanie pożegnalne zorganizowały przedszkolaki, nauczyciele oraz rodzice maluchów uczęszczających do placówki. Podczas uroczystości przypomniano wydarzenia z minionych lat, sukcesy i osiągnięcia przedszkola, które były przeplatane występami dzieci.

Przedszkole na osiedlu Dolnośląskim powstało w 1987 roku, a ustępująca Mirosława Grzybek pracowała w nim od samego początku, po roku obejmując już funkcję dyrektora, którą pełniła do dziś. Placówka początkowo była zakładowa i przeznaczona dla dzieci pracowników kopalni. Dopiero w 1992 roku stała się samorządowa.

Wzruszenia podczas uroczystości nie kryła też sama dyrektor.

– Całe swoje życie poświęciłam na rzecz pracy z dziećmi i dla dzieci. Praca ta była moją wielką pasją, sprawiała mi wiele radości, dodawała energii, sił i zapału. Przez cały czas swojej dyrektorskiej pracy współpracowałam z miastem i Radą Rodziców, a jakość usług świadczonych przez nasze przedszkole nieustannie rosła. Dziękuję za to wszystkim, których spotkałam na swojej zawodowej drodze. Choć odchodzę na emeryturę mogę zapewnić, że nadal będę Was wspierać pomysłami i przesyłać dobrą energię – mówiła Mirosława Grzybek.

Odchodząca na emeryturę dyrektor podczas pożegnania symbolicznie przekazała także klucze do przedszkola i życzenia owocnej pracy dla swojej następczyni. Jak informuje bełchatowski magistrat, nową dyrektor zostanie Magdalena Owczarek, która stanowisko obejmie w najbliższy wtorek, 28 lutego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy