Reklama

Świeże rozstępy w ciąży można zlikwidować. Dowiedz się, jak!

Opublikowano:
Autor:

Świeże rozstępy w ciąży można zlikwidować. Dowiedz się, jak! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości W sytuacji nadmiernego, szybkiego rozciągania się skóry, w miejscach pęknięć włókien pojawiają się wrzecionowate pręgi, wyglądem przypominające blizny. Są to rozstępy – estetyczny wróg numer jeden każdej kobiety, spodziewającej się dziecka. Jak się jednak okazuje, ryzyko ich wystąpienia można zmniejszyć. Możliwe jest również całkowite zlikwidowanie świeżych rozstępów, które niedawno pojawiły się na skórze.

Im szybciej, tym lepiej. Na świeże rozstępy w ciąży jest metoda

 

Wiele przyszłych mam świadomie podchodzi do macierzyństwa i akceptuje zmiany, jakie zachodzą w ich wyglądzie. Lecz to nie oznacza, że musimy się godzić na wszystkie "niespodzianki", jakie serwuje nam nasze ciało. Rozstępy są efektem ubocznym przybierania na wadze w stosunkowo krótkim czasie. Z racji tego, że nie prezentują się ładnie, warto podjąć działania, pozwalające zmniejszyć ich widoczność. W tym celu zaleca się stosowanie specjalistycznych kosmetyków, które odżywiają oraz nawilżają i regenerują skórę. Zawarte w nich substancje aktywne skutecznie rozjaśniają widoczne rozstępy, a im wcześniej rozpoczniemy kurację, tym bardziej zadowalający będzie jej efekt.

 

Zastanawiając się na tym, co na świeże rozstępy w ciąży warto stosować, nie sposób przeoczyć kosmetyków naturalnych. Oferuje je marka BEAUTY MAMA. Na jej stronie internetowej można nabyć między innymi dwufazowe serum zapobiegające rozstępom, którego specjalna formuła zmniejsza widoczność rozstępów, a jednocześnie chroni skórę przed pojawieniem się kolejnych zmian. Kluczowa dla likwidowania świeżych rozstępów okazuje się systematyczność. Preparaty przeznaczone do masażu brzucha kobiety ciężarnej należy stosować codziennie.

 

Rozstępy z brzucha łatwiej usunąć, gdy są jeszcze w fazie zapalnej

 

Wyróżniamy dwie fazy rozwoju rozstępów. Pierwsza, czyli faza zapalna, rozpoczyna się wraz z wystąpieniem zmian na skórze. Wówczas miejsca pęknięć są czerwone, a nawet fioletowe i pozostają takimi przez około sześć miesięcy. To właśnie w tym czasie najłatwiej można pozbyć się rozstępów. W drugiej fazie, tak zwanego zanikania, rozstępy tracą wyrazisty kolor, przestają też swędzieć. Od tej pory ich usunięcie staje się bardziej skomplikowane – zdarza się, że utrwalone zmiany o perłowej barwie pozostają na skórze już na zawsze. Dlatego nie należy zwlekać z działaniem! Stosując wysokiej jakości kosmetyki na rozstępy BEAUTY MAMA można zachować piękny wygląd skóry i cieszyć się jej gładkością przez całą ciążę, jak również po niej. Zapoznaj się z całą ofertą preparatów przeciw rozstępom i wybierz dla siebie kosmetyki, których stosowanie będzie czystą przyjemnością!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE