Reklama

Rynek pierwotny mieszkań w Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Rynek pierwotny mieszkań w Łodzi - Zdjęcie główne

Jakub Zazula, investmap.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Rynek mieszkaniowy w Łodzi dynamicznie się rozwija, a deweloperzy budują kolejne osiedla mieszkaniowe. Szukając nowego mieszkania w tym mieście, trzeba spojrzeć na własne preferencje m.in. co do ceny, lokalizacji czy odpowiedniego metrażu.

Na rynku pierwotnym w Łodzi, każdy powinien znaleźć co dla siebie. Oferta deweloperów jest szeroka i dostosowana do preferencji klientów. Ułatwieniem są również wirtualne spacery po nowych inwestycjach. Nowe projekty realizowane są w przemyślany sposób, tak aby każdy klient znalazł również odpowiedni lokal dla siebie.

Deweloperzy budują tutaj cichobieżne windy, szerokie reprezentacyjne klatki schodowe, a także okazałe tereny wspólne. Na nowych osiedlach buduje się także place zabaw dla dzieci, siłownie zewnętrzne, a także miejsca relaksu, gdzie w spokoju można poczytać książkę. Sprawdź nowe mieszkania w Łodzi.

Aby mieszkańcom było przyjemnie, często buduje się na nowych osiedlach sauny, strefy coworkingowe, czy też prywatne ścieżki pieszo – rowerowe. Aby zmniejszyć rachunki za prąd, często stosuję się rozwiązania proekologiczne, takie jak: energooszczędne oświetlenie, czy też panele fotowoltaiczne.

W nowych mieszkaniach natomiast stosuje się rozwiązania smart home. Dzięki temu można monitorować zużycie mediów, a także zwiększać bezpieczeństwo mieszkańców. Dzięki zastosowanym inteligentnym rozwiązaniom zwiększa się prestiż inwestycji. W Łodzi na rynku pierwotnym kładzie się również nacisk, aby nowe osiedla były samowystarczalne. Z tego względu bardzo często na parterach powstają punkty handlowo – usługowe.

Jakie mieszkania znajdują się na rynku pierwotnym w Łodzi?

Nowe mieszkania w Łodzi charakteryzują się przemyślanymi układami, aby mieszkańcom żyło się w nich komfortowo. W ofertach deweloperów mamy małe kawalerki, ale również większe i duże mieszkania 4 – 5 pokojowe. Niektóre lokale zostały wyposażone również w dodatkowe łazienki. Dotyczy to dużych mieszkań, gdzie lokatorów będzie odpowiednio dużo. Takie rozwiązanie służy również mieszkaniom przeznaczonym na wynajem np. studentom.

Największym powodzeniem w Łodzi cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe. Takie mieszkania mają przeznaczenie nie tylko dla młodych rodzin, ale także dla seniorów. Atutem niektórych mieszkań są zewnętrzne przestrzenie takie jak balkony czy ogródki w mieszkaniach położonych na paterze. Dzięki temu mieszkańcy mają przestrzeń do odpoczynku czy relaksu.

Dodatkowym atutem nowych osiedli są tereny zielone rozpościerające się w okolicy tych nieruchomości. Niektóre osiedla zostały tak usytuowane, aby można było z ich terenu dostrzec wspaniałe panoramy miasta. Deweloperzy dbają również o to, aby mieszkania były możliwie jasne. Dlatego dbają oni o odpowiednie projekty i odpowiednie przeszklenia.

Deweloperzy nie tylko budują nowe osiedla, ale również zajmują się odrestaurowaniem starych pięknych kamienic. Często znajdują się one w znakomitych lokalizacjach blisko centrum. Takie kamienice charakteryzują się nie tylko wyjątkowym klimatem, ale także w pobliżu istnieje już rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa, a czasem nawet rozrywkowa. Tak wyglądają kamienice w pobliżu ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy