Reklama

Reklama

Przyjazne miejsce pracy

Opublikowano: 28 października 2020 14:42
Autor: materiał sponsorowany

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

rozmaitosci Niemiecki potentat odzieżowy Zalando wraz z operatorem logistycznym firmą DHL Supply Chain nabierają rozpędu i cały czas rekrutują do centrum dystrybucyjnego w Głuchowie (powiat Łódź Wschód) przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą krajową nr 12. Magazyn liczy ponad 120 000 m2 powierzchni i daje możliwość zatrudnienia 4000 pracowników.

Reklama

DHL oferuje bezpłatny transport pracowniczy, dofinansowanie posiłku, bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowych, a przede wszystkim duże możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

 

Kierunki transportu pracowniczego do centrum dystrybucyjnego w Głuchowie.

- W pierwszej kolejności doceniamy zaangażowanie naszych pracowników i rozwijamy ich potencjał. Są z nami osoby, które zaczynały jako pracownicy magazynowi, rozwijali się poprzez stanowiska trenerów bądź pracowników wsparcia magazynowego, a dziś są liderami zespołu. Chcę, żeby moi pracownicy czuli się dobrze w naszym miejscu pracy, każdy z nas spędza tu sporą część swojego dnia, dlatego też tak bardzo zależy mi na budowaniu pozytywnej atmosfery i przyjaznego miejscapracy(Andrzej Stoiński, Dyrektor Oddziału)

 

Otwarcie nowego działu - Outbound

 

Przed DHL duże wyzwanie, obecnie w Głuchowie pracuje blisko 2300 osób, w tym blisko 600 osób zostało zatrudnionych w okresie marzec – wrzesień. W czwartym kwartale tego roku liczba ta ma wzrosnąć do 2600 osób. Kluczem do tego ma być właśnie pozytywna atmosfera, która tworzy to przyjazne miejsce pracy. Budujemy kulturę pracy poprzez świętowanie dobrych wyników, szczególnych osiągnięć firmy, jak również organizowanie pikników pracowniczych i wspieranie akcji charytatywnych.

 

Drugie urodziny oddziału ZALANDO/DHL Głuchów 22.09.2020

 

Akcja Gaszyn Challenge i zbiórka pieniędzy dla Mai Kwiatkowskiej

 

 

Kilka słów od naszych pracowników:

- Do zespołu DHL dołączyłam we wrześniu 2018 jako pracownik magazynowy. Po niecałych dwóch miesiącach zostałam mentorem. Chęć rozwoju oraz zaangażowanie otworzyły przede mną nowe możliwości i w marcu 2019 roku awansowałam na stanowisko Lidera Zespołu. Praca z pasją oraz podejściem, że wszystko jest możliwe pozwoliły mi na objęcie stanowiska Kierownika Obszaru na dziale Outbound od stycznia 2020 roku. Ogromnie się cieszę i jestem dumna z bycia częścią firmy DHL. (Patrycja Kowalec, Kierownik Obszaru Outbound)

- Z firmą DHL jestem związany od półtora roku. Już jako pracownik magazynowy, czyli osoba na pierwszym szczeblu kariery byłem pewien, że będę chciał wejść po tych stopniach jeszcze wyżej. Po niedługim czasie miałem zaszczyt od podstaw współtworzyć zespół First Level Support. Dzięki zaangażowaniu w wykonywaną pracę dziś mam możliwość dalszego rozwoju oraz budowania swojego wizerunku na stanowisku Team Leadera. Jedno się nie zmieniło przez ten okres czasu - nadal moim celem jest rozwijać się i wchodzić coraz wyżej po stopniach kariery w strukturach DHL (Krzysztof Sygulski, Team Leader)

 

Tort z okazji Peak Season 2019

 

Asortyment, który sprzedaje Zalando to w dużej mierze ubrania, buty i akcesoria, a co za tym idzie lekkie paczki. Jest to praca odpowiednia zarówno dla kobiet i mężczyzn. Poszukujemy pracowników magazynowych, operatorów wózków widłowych, liderów zespołu. Uruchomiliśmy we wrześniu także zmianę nocną, dedykowaną dla osób, które chciałby pracować tylko w godzinach nocnych. Każdy zanim podejmie decyzję o rozpoczęciu pracy u nas, może podejrzeć jak wygląda magazyn w Głuchowie na filmie dostępnym w mediach społecznościowych:

https://youtu.be/ycRSYza7QMU

Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie:

https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-podwyzka-gluchow-pow-lodzki-wschodni,oferta,1000535994

Swoje aplikacje możecie wysyłać na adres: [email protected]

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 728 497 487.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • miesiąc temu | ocena +0 / -0

  Chętny

  Wszystko fajnie, ale fajnie gdyby wypowiedzili się pracownicy ile można zarobic po ile godzin pracują

  • 23 dni temu | ocena +0 / -0

   Czarna

   Pracuje sie 8 g i 15 min. (odpracowujemy 15 minut przerwy). Jesli jesteś osobą przed 26 rokiem życia to zarobisz ok. 3000 na rękę ( bez nadgodzin). Osoby po 26 roku życia ok. 2600-2700 na rękę. Wszystko zależy od premii. Ostatnio coraz więcej nam zabierają. Ale patrząc na perspektywy pracy w Belchatowie warto spróbować pracy w DHL.