Reklama

Promocyjna oferta! Zrób prawo jazdy za 20% ceny albo zupełnie za darmo

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości OSK OLIMP

Super promocyjna oferta w OSK OLIMP! Zrób prawo jazdy za 20% ceny albo zupełnie za darmo! Ruszył nabór wniosków w szkole nauki jazdy OLIMP w Piotrkowie Trybunalskim. PRAWO JAZDY na samochód ciężarowy i autobus z wysokim dofinansowaniem dla pracodawców oraz osób pracujących w firmach prywatnych z województwa łódzkiego. Zaufaj – 16 LAT doświadczenia w dofinansowaniach unijnych.

Zapraszamy na kursy dla kierowców zawodowych: prawo jazdy kategorii C, CE, D oraz Kwalifikacja wstępna przyspieszona, a także kursy prawa jazdy kategorii A, B, BE, B z automatyczną skrzynią biegów, kursy operator HDS, wózków jezdniowych, podestów ruchomych.

OLIMP to ośrodek nauki jazdy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży szkoleniowej. Istnieje od 1999 roku i od początku działania priorytetem firmy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.

Ośrodek od lat daje osobom bezrobotnym możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych uprawnień na bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektów unijnych. Są to m.in. szkolenia Prawo jazdy kat C, Kwalifikacja wstępna przyspieszona, Pracownik administracyjno-biurowy, Kurs Kosmetyczny, Opiekun osób starszych, Sprzedawca i inne.

OLIMP- oferuje także pracodawcom i osobom pracującym udział w kursach prawa jazdy wszystkich kategorii z 80% dofinansowaniem ze środków UE.

OLIMP zatrudnia wykwalifikowaną kadrę instruktorów, która naucza w najwyższych standardach i z wykorzystaniem nowoczesnych środków dydaktycznych.

Właściciel OLIMP posiada uprawnienia egzaminatora, a dodatkowo zatrudnia wykładowcę-instruktora z uprawnieniami egzaminatora, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że na egzaminie żadne zadanie nie będzie zaskoczeniem.

Wśród kadry jest także osoba z uprawnieniami instruktora techniki jazdy, dzięki czemu nasi kursanci są przygotowywani przede wszystkim do bezpiecznej jazdy samochodem.

Ośrodek dysponuje salą komputerową, gdzie możecie Państwo przygotowywać się do egzaminów teoretycznych i odbywać szkolenia komputerowe.

OLIMP przekazuje do Państwa dyspozycji pojazdy takie same jak te, na których WORD w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadza egzaminy państwowe.

Ważne! OLIMP posiada własną Pracownię psychologiczną, w której codziennie odbywają się badania psychologiczne wymagane na podstawie Ustawy o kierujących pojazdami oraz Ustawy o transporcie drogowym.

Dowodem na to, że OSK OLIMP spełnia wszelkie normy związane z prowadzeniem działalności szkoleniowej jest CERTYFIKAT ISO 9001:2015 (od 31.03.2009r.) przyznany przez PIHZ w Gdyni.

OLIMP posiada siedzibę w dogodnej  lokalizacji w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, przy ul. Aleje Armii Krajowej 22 A

OLIMP jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00

Tel. 667-805-805 i 506-087-660

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OSK OLIMP na stronie internetowej www.olimp.org.pl oraz śledzenia aktualności na Facebooku www.facebook.com/OSKOLIMP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy