Reklama

Poznaj sposoby dbania o biżuterię i przedłuż jej nieskazitelny wygląd na lata

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Poznaj sposoby dbania o biżuterię i przedłuż jej nieskazitelny wygląd na lata - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Każdy z nas ma w swojej garderobie szkatułkę z cenną biżuterią. Nie dość, że jest to nieodłączny element stylizacji to dodatkowo posiada dużą wartość sentymentalną. Z reguły wszelkie dodatki biżuteryjne dostajemy od bliskich osób z okazji ważnych wydarzeń. Stanowią one dla nas wspomnienie najlepszych chwil, a także przypominają o konkretnej osobie. Kiedy już dostaniemy daną biżuterię chcemy, aby była ona z nami na zawsze. W końcu bardzo szybko przywiązujemy się do konkretnej rzeczy. Tutaj do wyjaśnienia pozostaje jedna kwestia. Jak dbać o biżuterię, aby zachować jej nienaganny wygląd? Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu.

Chcesz, aby Twoja biżuteria zawsze wyglądała jak nowa? Wprowadź tych kilka prostych zasad

Doskonale wiemy, że dostając biżuterię od bliskiej osoby, chcemy mieć ją zawsze przy sobie. Jedak nie jest to wcale taki dobry pomysł, jeśli chcesz, aby zachować jej nienaganny wygląd. Jedną z podstawowych zasad, które musisz znać jest przede wszystkim ściąganie biżuterii podczas stosowania jakichkolwiek substancji chemicznych. Mogą one odbarwiać oraz uszkadzać złoto i srebro. Zasada ta dotyczy nie tylko środków czyszczących ale także perfum lub kremów. Bardzo częstym widokiem są osoby ćwiczące na siłowni nie ściągające biżuterii. Oczywiście wygląd jest ważny, jednak aktywność fizyczna nie sprzyja ładnemu wyglądowi biżuterii. Podnosząc ciężary lub wykonując inne ćwiczenia możesz w bardzo łatwy sposób uszkodzić biżuterię poprzez wygięcie lub zahaczenie i zerwanie np. bransoletki. Zaleca się także zdejmowanie biżuterii przed kontaktem z wodą. Może ona spowodować, że Twoje dodatki stracą połysk oraz zaczną się przebarwiać. Pamiętaj, że woda jest chlorowana co nie wpływa korzystnie na nienaganny wygląd biżuterii.

 

Zadbaj o piękno swoich dodatków i skorzystaj tylko ze sprawdzonych preparatów do czyszczenia

W kwestii dbania o wygląd dodatków biżuteryjnych ważny jest sposób jej przechowywania. Pamiętaj, że odpowiednie do tego będą specjalne pudełka. Wykonane z wysokiej jakości miękkich materiałów ograniczą ryzyko porysowania Twoich ulubionych dodatków. Musisz także zwrócić uwagę na sposób czyszczenia biżuterii. Zdecydowanie odradzamy używanie jakichkolwiek roztwór mogących przynieść niepożądany efekt. Zaleca się stosowanie specjalnych ściereczek czyszczących. Nasączone są substancjami czyszczącymi w pełni bezpiecznymi dla dodatków biżuteryjnych wykonanych ze złota i srebra. Dodatkowo pozostawiają antynalotową powłokę zapewniającą lustrzaną powierzchnię. Na stronie internetowej: https://925.pl/ zakupisz profesjonalną ściereczkę i przedłużysz piękny wygląd swojej biżuterii. Dodatkowo zapoznaj się z szeroką ofertą proponowanej biżuterii. Firma 925.pl już od wielu lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości elementów biżuteryjnych w cenie dostępnej na każdy portfel. Nie zwlekaj, zadbaj o swój styl i nieskazitelny wygląd wszystkich dodatków!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE