Reklama

Krótki termin pożyczki? Sprawdź Feniko i pożyczki na 60 dni!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Krótki termin pożyczki? Sprawdź Feniko i pożyczki na 60 dni! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Wakacyjna okazja last minute, rosnące koszty remontu, a może zupełnie inny motyw? W przypadku pożyczki krótkoterminowej to nie powód jest istotny, ale możliwości, jakie daje takie rozwiązanie. Jakie są największe zalety pożyczki na 60 dni i czy rzeczywiście możliwe jest nieponoszenie jakichkolwiek kosztów z tytułu jej skorzystania?

Pożyczka na 60 dni — największe zalety

Dostosowana oferta

Niewątpliwie jedną z największych zalet krótkoterminowej pożyczki jest, jak sama nazwa wskazuje, jej dogodny i niedługi termin. Dzięki temu rozwiązanie to idealnie sprawdza się w przypadku nagłej potrzeby zwiększenia swoich finansowych możliwości. Nie oznacza to jednak, że konieczne jest trzymanie się przesadnie sztywnych ram. Pożyczka na 60 dni to określenie wskazujące wyłącznie na graniczną datę spłaty. Usługa na tych zasadach może być zrealizowana w przedziale od 7 do 61 dni. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie dogodnego terminu spłaty.

Okres obowiązywania umowy to nie wszystko. Kwota pożyczki online i pożyczki telefonicznej również określana jest przez samego klienta, a do wyboru są sumy od 300 do nawet 3000 zł.

Wniosek online lub przez telefon

Transakcje finansowe wciąż kojarzą się z koniecznością wypełniania papierowych dokumentów i długim czasem oczekiwania. Ta sytuacja dawno uległa już zmianie. Branża pożyczkowa chętnie zainwestowała w rozwój kanałów telefonicznych i co najważniejsze internetowych. Pożyczki online stanowią ogromną gałąź usług wielu pożyczkodawców, nie raz będąc głównym kanałem dystrybucji. Klienci zachęceni wygodą tego rozwiązania oraz przyzwyczajeni do płacenia rachunków czy robienia zakupów online, nie chcą zmieniać swoich nawyków.

Pożyczka na 60 dni z powodzeniem może być realizowana za pomocą wygodnego formularza online. Na pierwszym etapie należy określić kwotę pożyczki oraz termin spłaty. W tym miejscu pojawia się także informacja o ewentualnych kosztach czy wysokości RRSO. Następnie wystarczy we wskazanym miejscu podać m.in. wymagane dane osobowe, kontaktowe oraz numer rachunku, na który przelane zostaną pieniądze.

Od złożenia wniosku do pieniędzy na koncie może minąć zaledwie 15 minut!

Pożyczka na 60 dni bez kosztów — czy to możliwe?

Odsetki i prowizja — te dwa aspekty zazwyczaj trzeba wliczyć w koszt każdej pożyczki, ale czy na pewno? W Feniko możliwe jest skorzystanie z oferty pożyczki na 60 dni bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, a planowana kwota spłaty wynosi dokładnie tyle, ile pożyczona suma. Takie udogodnienie skierowane jest do Klientów do tej pory niekorzystających z usług. Wejdź na https://feniko.pl/ i ciesz się dodatkowym budżetem bez żadnych kosztów!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE