Reklama

Czy suknie ślubne w stylu boho to dobry pomysł?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Czy suknie ślubne w stylu boho to dobry pomysł? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Moda na boho trwa już odpowiednich parę sezonów oraz jak na razie mało wskazuje na to, by miało się to zmienić. Młodzi niezwykle kochają ów trend, ponieważ jest on niezobowiązujący, nonszalancki. Wesela w klimacie rustykalnym są niezwykle powszechne, ponieważ nawiązują do modnego niedawno charakterze retro, slow life oraz bycia eko. Trend życia przemieszcza się w sposób bezpośredni na modę ślubną. Więc, jak zorganizować takie wesele oraz przede wszystkim, jak dobrać suknie ślubne boho?

Trend boho – czym się wyróżnia?

Trend boho na weselach czerpie wpływy z kultury hipisowskiej, miesza się z elementami cygańskimi oraz vintage. Kierunek, jaki zaczął się parę lat temu, dzisiaj jest już na stałe na większości wesel. Czym jest trend boho oraz jak zaplanować odpowiedni ślub boho? Trend boho to wcielenie ekspresji. To zabrana reguł swoboda w prezentowaniu siebie. W stylu boho odnajdziemy składniki stylu hipisowskiego, narodowego oraz romskiego, jakie łączą się ze sobą tworząc piękną estetykę. Ważne jest także to, by dobrać dobre suknie ślubne.

Weselu w stylu boho daleko będzie od elegancji oraz perfekcjonizmu, jednak to go zupełnie nie wyklucza go z otoczenia najsubtelniejszych zabaw w Państwa życiu. Podczas wesela boho wszystko jest opracowane w najmniejszych elementach, pomyślane, natomiast każdy składnik wydający się przypadkowym, oczywiście takie poczucie miał jedynie sprawić, ponieważ tak rzeczywiście każdy element ma tutaj duże znaczenie. Weselny trend boho można określić jako delikatny, przede wszystkim ze względów na prowadzącą obecność koronki oraz jasnych odcieni. Mowa jest o delikatności, jednak z pewnym dodatkiem wolności i odstąpieniem od znanych wszystkim wzorów.

Suknia panny młodej

Jednym spośród najistotniejszych elementów wesela jest suknia Panny Młodej, na jaką patrzą wszyscy goście. Trend boho wesele to związanie wytworności, luzu oraz szczerej radości. Odcieniem, jaki doskonale sprawdza się na sukni Panny Młodej jest przełamana biel. Suknia boho jest swobodna, delikatna oraz zwiewna. Panna młoda wygląda w nich świeżo oraz delikatnie. Ślubna jest stworzona głównie ze zmysłowej, lekko przeświecającej koronki. Dół sukni jest luźny, natomiast na niej kształty ludowe czy narodowe. Mile widziane są także falbany, jakie powodują, iż Panna Młoda wydaje się być delikatna oraz lekka.

Ślub oraz wesele w stylu boho – gdzie je zorganizować?

Sala ślubna to jeden spośród najistotniejszych elementów każdego wesela. Ślub utrzymywany w tejże estetyce potrzebuje szczególnej powierzchni. Poleca się wybranie do tego celu miejsca neutralnego, bardzo powiązanego z przyrodą oraz naturą. Miejsca wypełnionego roślinnością oraz przyciągającego własnym wyglądem. Doskonałym wyjściem byłby w takim wypadku namiot czy jurta. Ślub oraz wesele w stylu boho można także z ogromną przyjemnością przygotować w ogrodzie.

Ozdoby boho na wesele

Trend boho nie będzie pasował do każdego pomieszczenia. Należy unikać kryształowych świeczników, obficie dekorowanych sprzętów oraz marmurowych schodów. Będą to składniki dobre, jeśli planujemy zorganizować wesele w stylu glamour. Na weselach boho pary stawiają głównie na luz oraz wygodę, nawiązując do bohemy artystycznej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE