Reklama

Reklama

Pilnie potrzebna jest krew dla ciężko rannego spadochroniarza. Policja zwraca się z prośbą o pomoc

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Region Ocalały, lecz ciężko ranny skoczek spadochronowy walczy o życie. Jest to policjant komendy w Otwocku, który odniósł obrażenia pod Piotrkowem Trybunalskim. Jego koledzy zawracają się z prośbą o wsparcie, które jest niezbędne, by móc uratować jego życie.

Reklama

Dnia 23 września pod Piotrkowem Trybunalskim, doszło do wstrząsającego wypadku, w wyniku którego jeden skoczek spadochronowy stracił życie, a drugi został ciężko ranny. Całe zajście miało miejsce w ramach międzynarodowych szkoleń. Podczas skoku miało dojść do splątania się spadochronów skoczków i upadku Polaka oraz obywatela Rumunii z dużej wysokości. Obcokrajowiec zmarł na miejscu, zaś o życie drugiego walczą lekarze. Więcej o tym pisaliśmy w artykule: Upadek skoczków spadochronowych pod Piotrkowem. Jedna osoba nie żyje, trwa akcja ratunkowa

Ciężko ranny skoczek to funkcjonariusz komendy w Otwocku, w związku z tym jego koledzy z bełchatowksiej jednostki zwracają się z prośbą o pomoc. Jak informują, krew potrzebna jest bardzo pilnie, a jej grupa nie ma znaczenia. By wesprzeć rannego funkcjonariusza policji, przy rejestracji należy podać imię i nazwisko poszkodowanego policjanta oraz punkt krwiodawstwa, do którego ma trafić oddana krew, dane te winny wyglądać następująco: kom. Piotr Czubak, Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Łodzi, ul. franciszkańska 17/25.

Warto także dodać, że krew oddać może osoba w przedziale wiekowym od 18 do 65 roku życia, a osoby będące w wieku od 17 – 18 roku życia, potrzebują do dokonania takiej czynności pisemnej zgody opiekunów prawnych. Masa ciała dawcy krwi nie może być niższa niż 50 kg.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy