Reklama

Mężczyzna leżał na jezdni. Przejechał po nim dostawczy mercedes

Opublikowano:
Autor:

Mężczyzna leżał na jezdni. Przejechał po nim dostawczy mercedes - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Region Do tragicznego zdarzenia doszło 6 kwietnia w miejscowości Ciężkowice w powiecie radomszczańskim. Po leżącym na jezdni mężczyźnie przejechał samochód dostawczy. Niestety 45-latek zginął na miejscu. Okoliczności dramatycznego wypadku bada policja.

W nocy, we wtorek 6 kwietnia, około godziny 22:30 w miejscowości Ciężkowice (pow. radomszczański) doszło do tragicznego wypadku. 52-latek, poruszający się po drodze wojewódzkiej 784 mercedesem sprinter przejechał po mężczyźnie, który niestety poniósł śmierć na miejscu. Wstępne ustalenia biegłych na miejscu zdarzenia wskazują, że 45 -latek w momencie zdarzenia leżał już na jezdni.

Według relacji policjantów, leżącego na jezdni mężczyznę, kierowca zauważył w ostatniej chwili i próbował go ominąć. Niestety bezskutecznie. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Wiadomo natomiast, że przejechany mężczyzna nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Policjanci apelują też o zachowanie bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku. Mniejszy ruch nie zawsze oznacza mniejsze zagrożenie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE