Reklama

Reklama

Tereny doliny rzeki Rakówki

Opublikowano: wt, 6 cze 2017 12:10
Autor:

Tereny doliny rzeki Rakówki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Tereny doliny rzeki Rakówki od ul. 9 Maja w kierunku Miejskiego Targowiska zagospodarowanie wykonano w 2004 r.poprzez:- remont nawierzchni z kruszyw naturalnych bulwaru wzdłuż ul. Nadrzecznej oraz nawierzchni wnętrz działek przyległych do bulwaru na powierzchni 2000m2 ;- nasadzenia: 102 drzew gatunków klon w odmianach, brzoza w odmianach, głóg, buk, jabłoń, wierzba, lilak; 18 drzew iglastych gatunków modrzew, świerk, sosna wejmutka, 220 krzewów liściastych gatunków berberys w odmianach, perukowiec, irga, forsycja, jaśminowiec, róża, tawuła w odmianach, 1530 roślin okrywowych gatunków bluszcz, barwinek, runianka, 156 pnączy gatunków wiciokrzew w odm, winobluszcz w odmianach;- wykonanie trawników parkowych siewem mieszanką traw bez nawożenia na powierzchni 1400m2 ;- wyposażenie terenu w elementy małej architektury w postaci 20 ławek oraz 10 koszy na odpady, ustawienie 60mb trejaży na pnącza i 9 szt. pojedynczych pergoli.

Reklama

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.