Reklama

Reklama

Studenci SAN odebrali dyplomy

Opublikowano: czw, 21 wrz 2017 07:52
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja W piątek, 15 września, w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.

Reklama

Stało się to już tradycją Bełchatowskiego Wydziału, że zgodnie z akademickimi zwyczajami, ubrani w togi absolwenci otrzymują od władz uczelni poświadczenia swych umiejętności w postaci dyplomu ukończenia studiów wyższych. W tym roku ponad dwustu absolwentów odebrało swoje długo wyczekiwane dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia oraz świadectwa studiów podyplomowych.

Wśród osób odbierających dyplomy znaleźli się również pierwsi absolwenci resocjalizacji z profilaktyką społeczną i prewencją kryminalną, których głównym marzeniem jest praca w formacjach mundurowych. Oprócz nich dyplomy odebrali również absolwenci następujących kierunków: zarządzanie, pedagogika, fizjoterapia, przygotowanie pedagogiczne, oligofrenopedagogika z diagnozą i terapią pedagogiczną, wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią i wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka oraz prawo pracy, kadr, ubezpieczeń społecznych i administrator bezpieczeństwa Informacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.