Reklama

Reklama

Pierwszaki z Dobrzelowa złożyły ślubowanie. Były uśmiechy i prezenty [FOTO[

Opublikowano: 14 października 2020 15:09
Autor: Emste

Zobacz
galerię
55
zdjęć
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura-i-edukacja Pierwsze dni w szkole to dla najmłodszych nie lada sprawdzian. Nowe miejsca, nowi ludzi i przede wszystkim nowe wyzwania. Dziś czują się już nieco pewniej, a po porannej uroczystości, mogą już spokojnie nazywać się uczniami. Pierwszoklasiści z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Dobrzelowie przeszli dziś przez ślubowanie. Była część artystyczna, prezenty i masa uśmiechów. Zobaczcie jak to wyglądało.

Reklama

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +1 / -1

    Dżejson

    A w Zelowie sp4 odwołali wszystko gdzie tu logika jak się chce to można ale w Zelowie dzieci zostały olane lepiej gościć się u Pana burmistrza i odbierać nagrody i wyróżnienia za naukę której nie ma