Reklama

Reklama

MCK otwiera drzwi

Opublikowano: pt, 1 wrz 2017 12:05
Autor:

MCK otwiera drzwi - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na Dzień Otwarty MCK, który odbędzie się już 9 września, w godzinach: 15:00 - 19:00. Na miejscu będzie można zapoznać się z nową ofertą MCK na nadchodzący sezon kulturalny, zapisać się na zajęcia oraz wziąć udział w licznych atrakcjach.

Reklama

Jak co roku, Miejskie Centrum Kultury otwiera szeroko drzwi aby przyjąć wszystkich gości zainteresowanych jego działalnością. W tym roku, oprócz tradycyjnej prezentacji nowej oferty kulturalnej, na bełchatowian czekać będzie mnóstwo ciekawych atrakcji!
Ochotnicy chcący zgłębić swoje twórcze pasje, wezmą udział w warsztatach plastycznych oraz edukacyjnych; kierowani ciekawością zwiedzający będą mogli odkryć nieznane zakamarki budynku MCK PGE Gigantów Mocy a miłośnicy wizualnych doznań – nacieszyć oczy i pobudzić wyobraźnię w kinie sferycznym.

To nie wszystko! Bełchatowianie po raz pierwszy zobaczą oddaną właśnie do użytku salę warsztatową, grupa teatralna BAT-PKP zaprezentuje swój kunszt aktorski podczas otwartej próby a Galeria sztuki wypełni się obrazami prezentującymi niezwykłą wystawę, pt. „Animalia – anomalia”.

Podczas Dnia Otwartego zostanie również rozstrzygnięty wakacyjny konkurs fotograficzny „Woltuś w podróży” (dolne foyer, godzina: 15:30), który przez 3 miesiące trwania zgromadził wiele ciekawych fotografii z różnych zakątków Świata. Nadesłane zdjęcia będą bohaterami wystawy pokonkursowej, która zostanie otwarta właśnie 9 września.

Tegorocznemu Dniu Otwartemu MCK będzie towarzyszyć również koncert charytatywny, podczas którego na sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy wystąpią zespoły: RAIL i AKURAT.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie internetowej: mck.belchatow.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.