Reklama

Katarzyna Groniec z koncertem w Bełchatowie

Opublikowano:
Autor:

Katarzyna Groniec z koncertem w Bełchatowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Melancholijna, obdarzona ciekawym głosem i nietuzinkową urodą - Katarzyna Groniec zawita do Bełchatowa, by promować swój najnowszy album "Ach!". Koncert w ramach którego będzie można posłucha najświeższego repertuaru odbędzie się 26 maja w Miejskim Centrum Kultury.

Katarzyna Groniec sama o swoim najnowszym dziele mówi tak:

- Każdy ma swoją Ziemię Obiecaną. Coś za czym tęskni, czego mu brak, co chciałby, a nie może albo miał i utracił. Album opowiada o ziemi jałowej, ziemi utraconej – i wreszcie – ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać

W ramach koncertowego repertuaru nie zabraknie również starych utworów, między innymi z debiutanckiej płyty Katarzyny Groniec, pt. „Mężczyźni“, wyprodukowanej przez Grzegorza Ciechowskiego.

Koncert Katarzyny Groniec odbędzie się 26 maja o godzinie 19:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK Giganty Mocy. Bilety na koncert w cenie 60 zł (Sektor I i II) oraz 50 zł (Balkon) do nabycia w kasie MCK Gigantów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE