Reklama

Reklama

Giełda Wiedzy po raz dziesiąty w Galerii Olimpia

Opublikowano: czw, 9 wrz 2021 09:27
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i edukacja Już w sobotę, 11 września w bełchatowskiej Galerii Olimpia odbędzie się impreza dla całej rodziny. Podczas Giełdy Wiedzy i Nauki zaplanowano atrakcje tak dla najmłodszych, jak i ich rodziców, w tym pokazy sztuk walki czy warsztaty języków obcych. Jednym z najciekawszych elementów będzie stoisko archeologiczne. W ramach eventu będzie też możliwość odebrania zestawu artystycznego KIDEA, pełnego kredek, mazaków i farbek.

Reklama

Zaplanowana na najbliższą sobotę, 11 września Giełda Wiedzy i Nauki, która odbędzie się w Galerii Olimpia to już dziesiąta edycja tego wydarzenia. Na mieszkańców czekać będzie moc atrakcji. Najmłodsi dostaną okazję, by zapoznać się z szeroką ofertą zajęć rozwijających pasje i umiejętności. W programie przewidziano m.in. pokazy sztuk walki, takich jak aikido czy tae-kwon-do, warsztaty języków obcych, czy lekcje taneczne.

Jedną z najciekawszych atrakcji będą warsztaty archeologiczne, podczas których najmłodsi będą mogli sprawdzić się w roli odkrywców i zdobyć Dyplom Małego Archeologa. O tajnikach tego fascynującego zawodu opowiedzą profesjonaliści, pod okiem których będzie można dowiedzieć się więcej o konserwacji zabytków czy narzędziach archeologicznych. W Galerii Olimpia stanie również wykopalisko z aranżowaną rekonstrukcją pochówku, gdzie na najmłodszych czeka „tajemnica z przeszłości”.

Podczas tegorocznej Giełdy Wiedzy i Nauki w Galerii Olimpa swoją ofertę zaprezentuje około 20 firm, zajmujących się sportem, nauką (w tym również szkoły dla dorosłych) czy tańcem. Każdy, niezależnie od wieku znajdzie tam więc coś dla siebie.

W trakcie Giełdy Wiedzy i Nauki nie zabraknie oczywiście konkursów z nagrodami, a robiąc zakupy w Galerii Olimpia w dniach 10-11.09 za min. 150 zł będzie można odebrać pachnący, 91-elementowy zestaw artystyczny KIDEA. Organizatorzy zaznaczają, że promocja trwa do wyczerpania zapasów - obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy!

 

W galerii zdjęć możecie zobaczyć, jak wyglądały wcześniejsze edycje Giełdy Wiedzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE