Rejestracja i logowanie

Co z maturami w Bełchatowie? Pół tysiąca uczniów może mieć poważny problem

Wydarzenia 24-04-2019 Autor: magjas Foto: poglądowe
116
Co z maturami w Bełchatowie? Pół tysiąca uczniów może mieć poważny problem

W sześciu szkołach ponadgimnazjalnych w Bełchatowie za kilka dni mają ruszyć matury, tymczasem jak się okazuje w przeważającej części z nich, bo w czterech najprawdopodobniej nie odbędę się rady klasyfikacyjne. Te z kolei są niezbędne, by abiturienci mogli skończyć szkołę i przystąpić do egzaminu.

Problemów z ocenami końcowymi i klasyfikacją uczniów nie ma w VI Liceum Ogólnokształcącym im Zbigniewa Herberta. Nauczyciele w tej placówce nie strajkują, tam jest już po radzie pedagogicznej, a 24 absolwentów „Herberta” spokojnie może przygotowywać się do egzaminu dojrzałości.

Ze spokojem o radzie klasyfikacyjnej mówi też Ewa Mękarska, dyrektor Samorządowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza. Nauczyciele mają spotkać się dziś o godzinie 16.00, by zatwierdzić wystawione oceny i tym samym umożliwić swoim uczniom - łącznie to 60 osób - podejście do matury. I na tym koniec dobrych wiadomości, bowiem w pozostałych bełchatowskich placówkach, to jest: I i II Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespołach Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 i 4 pat trwa.

Wszyscy dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych w mieście zwołali dziś na godzinę 15.00 rady klasyfikacyjne, ale każdy z nich w rozmowie telefonicznej podkreślał, że ma bardzo poważne wątpliwości, że wymagane przepisami kworum nauczycielskie się zbierze. Wszystko wskazuje na to,  że nauczyciele z bełchatowskich szkół ponadgimnazjalnych strajku nie zawieszą i tym samym nie stawią się na zwołanych radach. Dyrektorzy nie kryją zdenerwowania i bezradności, są bowiem placówki, w których nie ma nawet wystawionych ocen.

Ilu bełchatowskich maturzystów dotyka w tej chwili problem z zakończeniem szkoły? Kilkuset. W I LO im W. Broniewskiego do matury ma podjeść 140 uczniów, w II LO im. J. Kochanowskiego 131, w ZSP nr 3 -150 maturzystów, a w ZSP nr 4 - 111

Nauczycielski strajk trwa już od 17 dni. Dziś o 15.00 Premier Mateusz Morawiecki ogłosi "plan awaryjny" rządu ws. klasyfikacji maturzystów, chodzi o tzw. ustawę maturalną. Jak wczoraj poinformował Dziennik Gazeta Prawna, zgodnie z jej zapisami dyrektorzy szkół mają mieć nadane uprawienia do klasyfikacji czy dopuszczenia do matur w wyjątkowych sytuacjach. Z kolei dziś portal wPolityce.pl doszczegóławia informacje dodając, że oprócz tych nowych uprawnień ustawa ma zawierać zapisy, które wydłużoną również rok szkolny uczniom piszącym egzamin dojrzałości. Chodzi o to, by dyrektorzy mieli czas na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych czynności. Ustawa ma być procedowana w ekspresowym tempie. Dziś trafił pod obrady rządu, a jutro ma się nią zająć Sejm i Senat.

komentarze (116)
Dodaj komentarz

Zalewska najlepsza minister edukacji. Brawo PiS. Po wakacjach znajdzie sie na szanowne kolezenstwo od czarnych szpalerow sposob.

Dzisiaj dostałem wiadomość ze nie będzie zakończenia w mojej szkole, nienawidzę was-żeby ktoś tez kiedyś się tak zabawił waszym kosztem drodzy nauczyciele, tego wam życzę z całego serca.

Dać im 1000 zł podwyżki 1/4 zwolnić i niech siedzą w pracy 40h tygodniowo 30 z uczniami 10 na sprawdziany rady. Wycieczki to godziny do odbioru i będą zadowoleni emoji

Autor tego "demaskującego" filmu "zapomniał (celowo oczywiście) dodać, że był to Wielki Piątek, który normalnie w oświacie jest dniem wolnym - nauczyciele którzy nie strajkują mieli wtedy wolne i mieli za to płacone, W szkole w dniach wolnych jest tylko komitet strajkowy (minimum 2 osoby), reszta nauczycieli strajkujących wpisuje się na listę, żeby dyrektor wiedział komu za ten dzień nie zapłacić. W pozostałe dni nauczyciele siedzą w szkole w czasie, w którym normalnie pracują (nieodpłatnie)- nieobecność oznacza przerwanie strajku i nieobecność w pracy, za co grozi dyscyplinarka. Nie wiem co mnie bardziej wk*****a - prymitywna manipulacja radnego czy prymitywny naród, który ją łyka

Człowiek, który pracuje powinien godnie zarabiać. Nie zatruwajmy się jadem, ponieważ życie jest takie krótkie.

powiedz to pracownikom mops .poczty.sadow.sanepidow.sluzbie zdrowia(z wyj.lekarzy)pracownikom adm szkol.oni zarabiaja jeszcze mniej od nauczycieli

Strajk pracowników socjalnych lada dzień. Dopiero się naród wkoorwi jak przestaną wypłacać 500+

I nauczyciele zarabiają godnie. O co Ci chodzi. To co robią to już duża przesada.

Płaczki bełchatowskie.

belfry NIKT was nie POpiera POza cwelami antypolskimi z KOKEalicji i wazymi rodzinami NIKT was nie POpiera NIKT!

Nauczyciele chyba nadal nie rozumieją że prawie 90 procent społeczeństwa bardzo źle ocenia ich strajk i to źe chcą zarabiać więcej a pracować tylko 18 godzin tygodniowo!!! W innych krajach zachodnich nauczyciele pracują prawie 40 godzin tygodniowo i jakoś żyją. Czemu ci wspaniali nauczyciele nie zmienia pracy lub wyjadą za granicę? Bo w innej pracy prawdopodobnie musieli by tyrać jak 90 procent społeczeństwa w Polsce po 40 godzin tygodniowo. Prawda jest taka że każdy by chciał dostawać więcej ale tak się niestety nie da coś za coś więcej godzin i większa pensja. Czemu nie było słychać wcześniej że brakuje nam nauczycieli ? Bo wbrew pozorom ci co tak strajkują nie zamienili by się na inną. Nauczycieli w Polsce jest pod dostatkiem w przeciwieństwie do pielęgniarek czy lekarzy bo tam jest jakaś odpowiedzialność i mega stres. Nauczyciele narzekają że muszą jeździć na wycieczki większość pracowników produkcyjnych chciałby móc pozwiedzać coś i mieć za to płacone. Uczniowie na zakończenie roku powinnli wam wygarnąć waszą arogancję. Straciliście ogromny szacunek wśród wielu.

Pyk miseczka ryżu.

Ani złotówki POdwyzki dla śmieci z koalicji za to co zrobiliście resztę szacunku straciliście jesteście zerami strajkujące belfry

tych steajkujących POlityków wyjabc na bruk na zbity pysk a tych prawych co nie strajkują nagrodzic !!! i zatrudnic nowych atffu smiecie belfry z PO ktore strajukja prym wioda sp 13 sp 1 i LO bronek KODizarstwo

Ja bym zwolnił dyscyplinarnie po paru nauczycieli z danej szkoły co jest strajk i wtedy byśmy zobaczyli ilu by było chętnych jeszcze strajkować. To co daje rząd nie jest zle. Robią tylko krzywdę ucznia.

Oj głupi, ciemny pisowski ludzie!!! Obyście zapier....li za najniższą krajową do końca waszego smutnego życia. I żeby pozbawiono was wszelkiego rodzaju zasiłków i dodatków. Tego wam życzę!!!

PO KO KE ci **** da pałami przez łeb debilu z****

Jak myślicie citko pomoże ficefu w awansie do 1 ligi xd ?

Ludzie, przecież macie wybór! Chcecie mieć świetnie wykształcone dzieci bez chodzenia na korki? Poślijcie je do świetnych, prywatnych szkół! Że drogo? Nic prostszego! Zmieńcie pracę na lepszą i temat załatwiony!

Nie chce im się szukać lepszej pracy. Tyrać, o nic nie walczyć i wszyscy powinni mieć tak samo przeesrane. Wtedy będzie sprawiedliwie.

do "maturzysty z prywatnej szkoły" - można i tak : nauczyciele, chcecie lepiej zarabiać - idźcie do prywatnych szkół ! A nie, z takimi kwalifikacjami w takich szkołach was nie zechcą !!!! https://www.youtube.com/watch?v=BUHYIqNTFI4&feature=youtu.be&t=338

Powielać link i podawać dalej ! Warto zobaczyć kwalifikację niektórych nauczycieli : https://www.youtube.com/watch?v=BUHYIqNTFI4&feature=youtu.be&t=338

W tropiku w barze leży zul ojszczany i mówi że citko strzeli gola i ficef awansuje do 1 ligi xd

to jest strajk polityczny na zamówienie KO chyba nikt w to nie watpi,Broniarz wystąpił z absurdalnymi rządaniami,8 lat zamrożenia płac w oświacie przez rzad PO-PSL chce żeby PIS naprawił w jeden rok,rząd chce dac podwyżki nauczycielom na podobnym poziomie jak policji czy wojsku wiec dlaczego nauczycielom to nie wystarcza,czyzby uwazali sie za kogoś lepszego?

Przecież to jasne ze są to rozgrywki POlityczne, jak łatwo nauczyciele dali się zmanipulować. Nie dla strajku.

Maturzysto pamiętaj by podziękować KODziarzom przy wyborach do PE i zwłaszcza jesienia do parlamentu w Polsce ! Bo to ze macie tyle stresów ze rok szkolny będziecie mieli wydłużony ze zabiorą wam najfajniejsze wakacje w życiu ucznia (wakacje po maturze przed studiami) to wina antypolskiej zgraji nazywanej Koalicją Europejską to oni z rzesza nauczycieli nalezaca do PO dorpwoadzili do tego burdelu i do waszych kłopotów, pamiętajcie by podziękować KO, KE , Po przy urnach, Jesteście dorosli!

Maturzystów nie mieszaj w politykę łżematełusza. To deforma oświaty i polityka PiS doprowadziła do konfliktu

chyba cie lewe jądro boli

A tobie wazelina odparzyla już anus. Zmien lubrykanty.

Droga Miła, jestem nauczycielem bezpartyjnym i nie mam legitymacji związkowej. Strajkuję nie przeciw PiS, czy PO. Strajkuję o lepsze warunki pracy, godne wynagrodzenie (ale nie o skromne netto) oraz o szacunek. Wszelkie działania nauczycieli są apolityczne i dlatego strajkuję. Czego tutaj nie rozumiesz? Szukaj prawdy!

Czym. Dla ciebie są lepsze warunki pracy?

haha jaaasne! nauczyciel LO zarabia ponad 3 tysie na reke, a praca zajmuje mu 4-5 godzin dziennie! wszystko sobie załatwi w tym czasie i ma mnóstwo wolnego! a ludzie muszą pracować po 8-10 godzin dziennie nie majc czsu na nic i mogą pomarzyć o 3 tysiakach na rękę! wstydu nie masz pisząc takie pierdoły

nie wiem czemu tu wszyscy tak płaczą, że nie zarabiają poniżej 3 tys., skoro średnia krajowa to ponad 5 tys. przecież, jeśli jesteś facetem dodaj jeszcze 1500 plus 15% jeśli pracujesz w przemyśle. Macie panowie kopalniacy po 8 tys. brutto a nauczycielom 5600 żałujecie??? I nikomu nie przyjdzie do głowy, że ta "średnia" płaca nauczycieli ma się do rzeczywistości tak jak kosmiczna "średnia krajowa", którą mało kto ogląda

To zmień pracę i nie narzekaj.

sam zmien prace z**** z PO

Nie chciało się nosić teczki, trzeba dźwigać dziś woreczki... Che, che. Tyraj, tyraj.

A co stoi na przeszkodzie abys Ty stał się nauczycielem? Skro uwazasz ze mają tak super - droga wola - życzę POWODZENIA

Rucham psa jak sra

Może faktycznie nauczciele powinni zarabiać więcej. Tak aby zawód ten był znów zawodem szanowanym , a nauczyciele traktowani z godnością , co jest mało spotykane . .(Mam dzieci w szkołach średnich i wiem doskonale o czym mówię . )Ale muszą się też chyba więcej przykładać . Nie może być tak , że uczeń poprawia nauczyciela , który się pogubił . Tak autorytetu nie zdobędzie . A wracając do warunków pracy . Proponuję 21 godzin lekcyjnych i 19 godzin pracy na terenie szkoły - przygotowywanie się do lekcji , sprawdzanie prac . Razem 40 . Czyli zgodnie z kodeksem pracy . Wyższe wynagrodzenie również . To chyba sprawiedliwe propozycje.

Tak, jeśli 1. w szkole będą ku temu warunki biurowe aby wykonać to co robimy w domu! Czyli komputery, drukarki z tuszami, stosy papieru, biblioteczka dla każdego nauczyciela (na materiały, podręczniki, pomoce). 2. wzrost pensji o 1000 zł netto dla każdego z "pułapu kariery". 3. wszelkie spotkania, konsultacje, wycieczki, rady, szkolenia itp do 16:00. wtedy jestem na TAK emoji

czy to trzeba rozumieć że swój papier prywatny czy tusz do druarek poświęcaleś ?? w której szkole pracujesz bo ja się nie spotkalem zawsze są skladki na tusz papier aby szanowny nauczyciel mógł zrobić kserówki ,kolejna sprawa twoich roszczeń zebrania wycieczki i inne pierdoly osobiście mam gdzieś spotkania z wami mam dzieci uczące się w bronku gdzie jest dziennik elektroniczny i to wy plakaliście na zebraniach że gdy to wprowadzono nie będą rodzice przychodzić wycieczki ???mam gdzieś ,zebrania z wami mam gdzieś nie muszę was wogóle oglądać róbcie swoje co jest w zakresie waszych kompetencji a dla naszych dzieci i dla mnie nie poświęcajcie się ja bez was przeżyje żadnych kwiatów podziękowań żadnych prezentów

Dlaczego do 16. Przecież są prace również w systemie . Jest Pan / Pani nieletni lub niepełnosprawny ? 40 godzin tygodniowo a o grafik martwi się dyrekcja . 

Zawsze można zmienić pracę na lepiej płatną.

Zawsze można zmienić szkołę na prywatną. A co, za droga? To zmień pracę...

Parking pod 315 zrobią jak zdasz maturę

Co wam odbiło z tym parkingiem? Pod każdym postem komentarze o tym. Jak nie masz nic do powiedzenia na konkretny temat to nie rób spamu.

Taaa napiszwsz mature a po 25 pójdziesz robic parking

A Ty kiedy zdasz lapciuchu bestgumu to nie wszystko lahah

PSIM obowiązkiem belfrów jest wystawić oceny zakończyć rok szkolny i przeprowadzić egzaminy! maturzyści masowo podawajcie strajkującą hołotę do sądu! a wy strajkujący POlitykierzy wiedzcie za wasze PO jakby rządziło to zamiast tysiąc złotych POdwyzki to byście pałami byli lani bo tak sie traktowało demonstrantów za rządów PO. Dyrektorzy szkół powinni natychmiast zwalniać strajkujących i dać podwyżkę nie strajkującym, ogłosić nabór do szkol na stanowiska nauczycielskie również z podwyżką. Strajkujący niech ida do pracy u prywaciarza albo jada za granice w końcu sa tak świetnie wykształceni i sa tacy inteligentni znajda prace spokj0nie za 10 tysięcy miesięcznie!

Nie mam nic przeciwko temu by nauczyciel zarabiał 4 tys . na rękę. Proponuję pracę 40 godzin tygodniowo, premię uznaniową ewentualnie trzynastkę. Zabrać kartę nauczyciela i inne subwencje i dodatki wiejskie itp. Ja pracuję 40 godz. czasami więcej i nie mam krzywdy z czegoś żyć trzeba. Tłumaczenie nauczycieli że muszą sprawdzać klasówki itp. czy przygotowywać się do lekcji to mam pytanie. Wyuczony zawód wykonuję ponad 40 lat tęż musiałem się dokształcać nauczyciel który uczy X lat jedno i to samo też musi się douczać reforma i zmiana lektur jest raz na 4-5 lat pisownia się nie zmienia, matematyka, wzory chemiczne i inne zagadnienia od zawsze są takie same. Jaki nauczyciel jest że cały czas musi się uczyć i przygotowywać do lekcji ????????

Taaa, chemia się nie zmienia. Fizyka stoi w miejscu. Imbecyl

Nauczyciel nie musi sie uczyc, ale przygotowywac do zajec trzeba dobrac odpowiednie zadania cwiczenia zaplanowac caly tok lekcji przygotowac przygotowac odpowiednie zadania do domu. Taki scenariusz dobry nauczyciel powinien posiadac . Nauczyciel potrafi jednak uczyc bez zadnego przygotowania. Zarobki sa rozne 3 czasem cztery a nawet piec tysiecy nauczyciele tez zarabiaja. Dyrektor wiecej. Srodowisko nauczycielskie nie jest biedne co widac czuc choc niekoniecznie slychac. Jako byly nauczyciel mam prawo to wyrazic. Tu chodzi o chaos.

Rząd ma czas po nocach wciskać bublo ustawy a nie ma czasu rozwiązać problemu. Negocjacje dopiero w piątek zaplanowali. Nie popieram strajku nauczycieli ale to rząd się nie potrafi ogarnąć i zachować na poziomie.

no ico ??/wasz broniasz podpuszczacz i tak nie przyjdzie więc co z wami mają zrobić?? podwyżki nie chcecie ,rozmawiać nie chcecie ,zwolnic i przyjąc innych

Negocjacje polegają na szukaniu kompromisu. Na razie ZNP za swoim tysiącem postawiło ścianę.

chyba nie doinformowany jesteś, ale z TVP się nie dowiesz

Za dużo, w twym marnym życiu, ****izji a może ty to po prostu wiesz. A może

Nieprawda masz stare info I znowu nocna ustawa wejdzye w zycie pisowcy nocne szkarady

A co na to poseł i posłanka z Bełchatowa, senator czy do nowej piątki dopisali zdanie matury po zapisaniu się do PIS-u?

Był zapowiadany kilka miesięcy i nauczyciele mogli dopilnować aby maturzysci mieli wystawione oceny, ale jesteśmy kartą przetargową i zakładnikami.

Był zapowiadany kilka miesięcy i co rząd zrobił, by do niego nie dopuścić?!

Był zapowiadany kilka miesięcy temu i co rząd zrobił? Nic! Tylko upokaża upodla i rozdaje na lewo i prawo nawet rydzykowi sie zniwu trafiło to właśnie jest to co ten ... rzad zrobił

Zobaczycie jeśli matury nie dojdą do skutku to rodzice zaczną wyciągać konsekwencje odnośnie strajkujących nauczycieli. Zaczną się pozwy itp. wtedy zobaczymy jak będą płakać ze zostali oszukani itp.

Strajk jest legalny, ale można pozwać skarb państwa, więc powodzenia! Może wtedy do niektórych dotrze że to państwo jest konstytucyjnie odpowiedzialne za organizację oświaty i przeprowadzenie egzaminów, nie nauczyciele

jak nauczyciele przestaną uczyć to zobaczymy co zrobicie ze swoimi pociechami - weźmiecie urlopy to opieki ??? weź się jeden z drugim do uczenia to zobaczycie jaki to słodki chleb

znajda si ę chętni do nauczania, gdy im się zwolnią etaty i to za mniej niż teraz zarabiają pseudonauczyciele. Nie ma obaw, jest tyle absolwentów WSN, nie ma obaw

Strajk jest legalny

Wydaje mi się ze nie jest legalny w 100%, żeby był legalny trzeba spełniać pewne kryteria zgodne z ustawą o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, A branie uczniów za zakładników pokazuje tylko poziom strajkujących, za 5 lat gdy znów nauczyciele zapragną należnej podwyżki niech nie liczą na obecne roczniki który przez ich strajk dostaje po .... . 

nielegalny jest wtedy kiedy zagraża czyjemuś życiu i zdrowiu, maturzyści prawdopodobnie przeżyją

rodzice? maturzyści chyba są pełnoletni wiec co maja do tego rodzice?

A kiedy wybudują parking pod 315?

Jak przestaniesz udawać ficefiaka xd

Ci bez matury będą budować xd lol

Posłowie partii rządzącej i kandydaci na prezydentów miast też???

222 A Ty kapciu taczka by cię wywrocila bo łapy tylko do walenia kuca stworzone xd

Czochraj bobra

Panie i Panowie Nauczyciele wstyd mi za Was.

Idź do wkopu .Tam Twoje miejsce

To moze niech wszystkich strajkujacych pozwalniaja jak im ,,malo" I zatrudnia nowych. Chetnych do pracy nie brakuje ja chetnie sie przyjme jako nauczycielka.

A co ty umiesz?

Wiecie co? Już mamy dość tego strajku ,tych żądań nauczycieli .Każdy z nas chciałby godnie żyć ,bardzo dobrze zarabiać . Ale czego oni chcą? Zaproponowano im podwyżkę-za mało? Czy oni zdaja sobie z tego sprawę ,ze jedna trzecia społeczeństwa ma poniżej 2 tys zł za pełny etat pracy (168godz.miesięcznie) .Niby tacy wykształceni, a nauczyć nie wszyscy potrafią. Bez honoru !!!Tarczę obronną zrobili sobie z uczniów .Po trupach ,aby dojść do celu !!!! Wstyd i hańba !!!

Nawet nie wykształceni. Studia pedagogiczne to obecnie takie na które idzie każdy kto nie dostanie się gdzieś indziej

Nawet ten, kto nie zna interpunkcji jak Ty?

Nawet znacznie gorzej

Niech żyje Jarosław Kaczyński i cały PIS!!!!!!

Rząd próbuje wziąć ich na "przetrzymanie". Nie podoba mi się strajk, ale uważam, że nie powinni się poddać, bo wtedy przegrają...……...

Walczcie i się niepoddawajcie! Nikt nie doceni tego, ze przerwijcie strajk, dzieciaki o tym za rok zapomną, a wam będą wypominać do końca nieudany strajk. Nie poddawajcie się! Murem za nauczycielami.

ZAPOMNIMY? Żeby się jeszcze nie przeliczyli, niech spróbują przesunąć o jeden dzień mature to przysięgam ze dopilnuje żeby mieli poważny problem, nikt nie będzie żerował na mojej przyszłości!

Dziecko, dziecko... co ty możesz? Strajk jest legalny, zastanów się. Wszyscy poparliby nauczycieli i problemu by nie było, bo rząd by się ugiął. Ale lepiej dać świniom i krowom, niż na edukacje.

co legalny? ich PSIM obowiązkiem jest wystawić oceny zakończyć rok szkolny i przeprowadzić egzaminy! maturzyści masowo podawajcie ta holote do sądu!

T razem bez kwiatow i prezencikow!!!#

Znam dwóch nauczycieli w mojej szkole którzy zasługują na podwyżkę, reszte bym wywaliła dyscyplinarnie i żeby mi oddali kilka tysięcy za ostatnie miesiące korepetycji.

Oj wstyd za Nauczycieli ja się nie bójcie Boga że mało zarabiacie w średnich szkołach to 5tys zł.

Razem z Twoją wypłatą może tak.

Przedstaw się z imienia i nazwiska panno póki co bez matury. Grozić to możesz co najwyżej kotu, ze mu nie wyczuścisz kuwety, a nie nauczucielom, którzy po nocach i z pośiwęceniem prywatnego czasu sprawdzali Twoje "wypociny". Zabierz sie lepiej do nauki, bo to Oni za niedługo będą weryfikować wiedzę lub niewiedzę. Sądzę, że to drugie. Pretensje do rządu miej.

Nie jesteśmy na TY,niewychowany buraku, jesteś po maturze to się możesz wypowiadać, a ja nawet nie mam na razie szansy jej napisać, wiec nie wypowiadaj się jeżeli nie umiesz się postawić w mojej sytuacji i nie jesteś sędzią żeby sadzić po jednym komentarzu na jakim poziomie jest moja wiedza, żałosny człowieku.

Komentarz mówi wszystko o tobie żałosna laluniu. Wiecej szacunku dla satrszych i wyksztalconych. A matury na tym poziomie to i tak nie zdasz

popieram w 100% maturzystke a twoja stara czy twoj stary nauczycielka/nauczyciel nie zasluguje na 1 zlotowke POdwyzki! a PO to by was pałami lało a nie tysiac zloty dało!

To ze ktoś jest stary nie znaczy ze zasługuje na szacunek lizo****, a moja maturka i życiem nie musisz się tak interesować bo okaże się jeszcze tak interesujące ze rozczarujesz się swoim emoji

Mam cudowne życie jako nauczyciel w Twojej szkole. Strajkuję i jak nie dostanę podwyżki to nie dopuszczę cie do matury!! I kto komu zrobi na złość? Rząd nam czy wam? Do Matołuszka się zwróć. Razem z tym żalosnym Magistrem. Tylko że on to pewnie z podstawówki jeszcze z 7 klasy drugi raz. Do książek gówniarze!

I co zasrana pani pedagog? Gowno pani dostała i dostanie, No i po co było się pluć?emoji

W którym momencie Pedagodzy - czyli osoby powszechnie uważane za wykształcone - zaczęli obrażać młodzież, która dąży do swoich praw?

I niech mi ktoś powie ze Ci „pedagodzy” zasługują chociażby na grosz podwyżki. Pożal się Boże. Po jakiego grzyba mam iść do książek JAK NIE WIADOMO CZY BĘDĘ PISAĆ TĄ ZASRANĄ MATURE?

Ten komentarz przedstawia cały "szacunek" jaki mają pedagodzy do swoich uczniów. I takie osoby chcą podwyżek i szacunku ??????? NIGDY !!!!!

Okazało się że najgorszy element społeczny zabrał się za wychowywanie dzieci. Jeśli "pedagodzy" mieli jakieś poparcie - roztrwonili je skutecznie. Pokazali gdzie mają uczniów. Ja tylko przypomnę, że szkoła jest dla dzieci, a nie po to by nauczyciel miał pracę. Zdradziliście swoich uczniów. Precz!

"szkoła jest dla dzieci, a nie po to by nauczyciel miał pracę" ???? Serio? Takiej bzdury jeszcze nie słyszałam. Nie jestem nauczycielem ale ktoś musi uczyć nasz dzieci - mają to robić za darmo?

Jakie "darmo", oni nawet nie pracują za najniższą krajową. Skończyć wreszcie ten cały cyrk z nauczycielami

ucznipowie w koncu to dorosli juz ludzie powinni pozywac tych nauczycieli do SĄDU! dyrektorzy szkol powinni wręczac wypowiedzenia z pracy i rozpocxzac rekrutacje nowych nauczycieli! trzeba wziasc sei za ta strajkujaca HOLOTER to nie sa zadni nauczyciele tyulko POlitykierzy nie ch startuja z list Po do parlamentu Eu pajace jedne

Nikt już jako nauczyciel moe chce pracować, tak cudowny zawód to jestemoji takze proszę sobie teraz wyobrazić ze każdy z tych nauczycieli właśnie rezygnuje z pracy. Chyba, ze panie z biedronki pójdą do szkół nauczać? Ciekawe. PS strajk jest legalny, a poza tym to wszystko wina rzadu, ponieważ był zapowiadany od kilku miesięcy.

Odczep sie od pan z biedronki pedagogu po piotrkowskiej UCZELNI wieczorowo weekendowej za gruba kase

masa osób chce pracować w szkole za te pensje. Puki nauczyciel nie pójdzie do normalnej pracy to nie doceni tego co posiada.

No właśnie "puki". Słownik proponuję

"Dla dobra dzieci" Żenujący szantaż kosztem uczniów. Ci wszyscy pedagodzy dla dobra dzieci właśnie powinni poszukać innej pracy. Hańba.

dodaj komentarz
Czytaj także