Reklama

Zwrócili się do PGE o... pożyczenie samochodów. Jak koncern odpowiedział na taką prośbę?

Opublikowano:
Autor:

Zwrócili się do  PGE o... pożyczenie samochodów. Jak koncern odpowiedział na taką prośbę?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Koncern PGE GiEK przekazał cztery samochody dla Wojska Obrony Terytorialnej. O wsparcie poprosiło Ministerstwo Aktywów Państwowych. Pożyczone auta pomogą żołnierzom w transporcie w związku z działaniami w czasie pandemii koronawirusa.

Jak podkreśla spółka PGE GiEK, przekazane samochody mają „wzmocnić wsparcie systemu opieki zdrowotnej w zakresie działań ograniczających ryzyko rozprzestrzeniania wirusa”. Z prośbą o udostępnienie samochodów do koncernu wystąpiło Ministerstwo Aktywów Państwowych. Cztery auta zostaną przekazane do Wojsk Obrony Terytorialnej.

- Samochody, które użyczyliśmy Wojskom Obrony Terytorialnej będą służyły społeczeństwu w czasie trwającej jeszcze pandemii. Wspieramy walkę z koronawirusem na wielu płaszczyznach, gwarantując nie tylko niezawodne dostawy energii, ale wspierając także administrację państwową i terytorialsów, którzy codziennie pomagają placówkom medycznym i samorządom w walce z pandemią - mówi Wioletta Czemiel-Grzybowska, prezes zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Jak informuje spółka, pojazdy zostały wypożyczone na okres 3 miesięcy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE