Reklama

Reklama

Zrywają asfalt na ulicy w centrum Bełchatowa. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ciężki sprzęt pojawił się na ulicy Czyżewskiego. Rozpoczęły się prace przy frezowaniu starego asfaltu. Jezdnia na kilkusetmetrowym odcinku zyska nową nawierzchnię. Remontowany fragment drogi jest zamknięty dla ruchu.

Reklama

Roboty przy remoncie ulicy Czyżewskiego rozpoczęły się na dobre. Na odnawianym odcinku jezdni pojawił się już ciężki sprzęt. Specjalna maszyna frezuje stary asfalt. W najbliższych tygodniach na ulicy zostanie położona nowa nawierzchnia. Pierwsze ekipy drogowców na Czyżewskiego pojawiły się już w ubiegłym tygodniu, wówczas wymiane były zniszczone krawężniki. 

Remont obejmuje odcinek od skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego aż do ulicy Staszica. Roboty swoim zakresem obejmują również m.in. wymianę włazów i pokryw studni kanalizacji sanitarnej oraz deszczowe. 

Jak zapewnia magistrat, zgodnie z zawartą z wykonawcą umową, remont jezdni powinien zakończyć się jeszcze w tym roku. Koszt robót do blisko 830 tys. zł. Miasto i powiat podzielą się kosztami po połowie. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy