Reklama

Znana policjantka nauczy jak skutecznie walczyć i boksować. ''Plan Gliniarz'' już wkrótce w Bełchatowie

Opublikowano:
Autor:

Znana policjantka nauczy jak skutecznie walczyć i boksować. ''Plan Gliniarz'' już wkrótce w Bełchatowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mistrzyni Świata w Taekwon-do oraz Mistrzyni Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu poprowadzi treningi sztuki walki w Bełchatowie. Wszystko w ramach projektu „Plan Gliniarz”, który będzie realizowany na terenie województwa łódzkiego. Treningi sztuk walki są darmowe i może skorzystać z nich każdy pasjonat.

Już 26 lutego na pierwszym treningu w ramach policyjnego projektu „Plan Gliniarz” w Bełchatowie pojawi się policjantka Marta Mysur, która jest Mistrzynią Świata w Taekwon-do i Mistrzynią Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Jak informuje bełchatowska policja, projekt skierowany jest przede wszystkim do pasjonatów sztuk walki albo tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

Jak przekonują policjanci, z treningów ze sztuk walki może skorzystać każda osoba, który wypełni formularz i dostarczy go do nas przed zajęciami.

- Zachęcamy przede wszystkim młodych ludzi ze szkół średnich i studentów. W zakresie prowadzących przewidujemy wiele niespodzianek, prace w formule stójkowej i parterowej, oraz umiejętności samoobrony i zachowania w sytuacjach zagrożenia – informuje Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie.

Projekt przewiduje 13 spotkań, jego finał to wielka niespodzianka, więc warto uczestniczyć we wszystkich treningach.

- Jedyne co musimy posiadać to ochraniacze rąk, czyli rękawice (mogą być bokserskie czy do kickboxingu lub pointfightingu).
Oferujemy świetną zabawę, dużo praktycznej nauki, wymiany doświadczeń, poszerzenie grona swoich przyjaciół, a także zapoznanie się z pracą łódzkich funkcjonariuszy Policji – informuje policja.

Treningi oprócz Bełchatowa, będą odbywały się również m.in. w Pabianicach, Skierniewicach, Łasku, Łowiczu, Pajęcznie, Piotrkowie, Rawie Mazowieckiej, Zduńskiej Woli, Opocznie, Zgierzu i Łodzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE