Reklama

Zmarznięty 82-latek utknął na wózku inwalidzkim w okolicach Czyżewskiego. Co się stało?

Opublikowano:
Autor:

Zmarznięty 82-latek utknął na wózku inwalidzkim w okolicach Czyżewskiego. Co się stało? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Strażnicy miejscy z Bełchatowa pomogli starszemu mężczyźnie, któremu rozładowały się akumulatory w wózku inwalidzkim. Przemarznięty 82-latek stał na drodze, bo jak sam powiedział, zgubił się. Funkcjonariusze odwieźli go do domu. Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji.

Do niecodziennej interwencji strażników miejskich doszło w niedzielę, 8 marca około godziny 09:00. Dyżurny otrzymał zgłoszenie od kierowcy, którego zaniepokoił starszy mężczyzna na wózku. Stał na starej drodze prowadzącej do Dobiecina. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Na miejscu okazało się, że 82 -latek jest wychłodzony, a akumulatory w jego wózku inwalidzkim rozładowane.

Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że wybierał się do znajomego, ale pomylił drogi - miał dotrzeć na Wojska Polskiego, a wylądował na Czyżewskiego. Interweniujący patrol pomógł seniorowi bezpiecznie wrócić do domu.

- Strażnicy przewieźli tego człowieka do domu przy ul. Czaplinieckiej. Mężczyzna sam stwierdził, że nie potrzebuje pomocy medycznej - informują bełchatowscy funkcjonariusze.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE