Reklama

Zboczeniec onanizował się przy targowisku. Nieopodal bawiły się dzieci

Opublikowano:
Autor:

Zboczeniec onanizował się  przy targowisku. Nieopodal bawiły się dzieci - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sobotę 12 maja do dyżurnego policji w Bełchatowie wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który onanizował się w krzakach za targowiskiem miejskim. Miał to robić w miejscy publicznym niedaleko miejsca zabaw dzieci.

Zgłoszenie wpłynęło w minioną sobotę o 16:30 od ochroniarza pilnującego placu targowego, który twierdził, że zauważył w krzakach mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. Kiedy pracownik ochrony podszedł bliżej okazało się, że skryty w zaroślach człowiek onanizował się. Ochroniarz miał krzyknąć, co wystraszyło schowanego w krzakach mężczyznę. Spłoszony wsiadł szybko na rower i odjechał w stronę ronda.

Stróża zbulwersowała sytuacja, tym bardziej, że obok ulicy Nadrzecznej, gdzie miało miejsce zdarzenie, bawiły się dzieci. Postanowił zatem zadzwonić na policję, gdyż podejrzewał, że mógł być świadkiem czynności o podłożu pedofilskim.

Interweniującym funkcjonariuszom nie udało się odnaleźć mężczyzny, który oddalił się z miejsca na rowerze. Policjanci z opisu zdarzenia ustalili, że czyn, który zbulwersował ochroniarza nie miał znamion pedofilskich. Mężczyzna miał oddawać się czynnościom autoseksualnym, nie interesując się otoczeniem, w tym bawiącymi się dziećmi.

To kolejna sytuacja w ostatnich dniach, kiedy bełchatowscy policjanci otrzymali zgłoszenie podobnej kategorii. 9 maja mężczyzna bez spodenek miał obnażać się przed przejeżdżającymi rowerzystkami przy cmentarzu, o czym pisaliśmy tutaj: Zboczeniec ''straszył'' rowerzystki nagim przyrodzeniem przy cmentarzu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE