Reklama

Reklama

Zbliża się termin płatności za śmieci

Opublikowano: wt, 12 gru 2017 10:56
Autor:

Zbliża się termin płatności za śmieci - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 15 grudnia upływa termin płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Opłata dotyczy usługi realizowanej we wrześniu, październiku i listopadzie.

Reklama

Każdy kto jeszcze nie uregulował płatności może to zrobić na trzy sposoby:

  • na indywidualny numer rachunku bankowego,
  • w kasie Urzędu Miasta Bełchatowa przy ul. Kościuszki 1
  • inkasenta w budynku magistratu przy ul. Czyżewskiego 7
Wysokość opłaty uzależniona jest od liczby osób zamieszkujących daną nieruchomość i sposobu zbiórki śmieci. W Bełchatowie stawki od osoby wynoszą odpowiednio: 7 zł, jeśli odpady są segregowane i 12 zł w przypadku zbiórki nieselektywnej. Jak informuje bełchatowski Urząd Miasta w przypadku nieruchomości niezamieszkałych wysokość opłaty zależy od wielkości pojemnika i częstotliwości jego opróżniania.

W przypadku braku indywidualnego rachunku bankowego lub nieznajomości wysokości opłaty, należy kontaktować się z Zespołem ds. Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi, ul. Czyżewskiego 7, pokoje: 207 i 208 lub telefonicznie: 44 733-52-57 i 44 733-52-58.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    MaciekPL

    Wszystkie już spalone. Co wieczór siwo i śmierdzi z tych kominów bogatych kopalniaków.