Reklama

Reklama

Zbiórka darów dla dzieci z Litwy

Opublikowano: śr, 11 paź 2017 10:38
Autor:

Zbiórka darów dla dzieci z Litwy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo w Bełchatowie z Regionalną Izbą Gospodarczą organizują akcję zbiórki darów dla dzieci i rodzin należących do Wspólnoty Miłosierdzia Bożego w Solecznikach na Litwie. Rejon Solecznicki jest miastem partnerskim powiatu bełchatowskiego od sierpnia 2013 roku. Spośród ok. 30 tysięcy jego mieszkańców 80 procent to Polacy.

Reklama

Podobna zbiórka darów została zorganizowana trzy lata temu, gdzie na prośbę dyrekcji Domu Dziecka w Solecznikach starostwo zebrało odzież, artykuły chemiczne i sportowe.

- Nasza organizacja opiekuje się dziećmi i rodzinami znajdującymi się w trudnej sytuacji materialnej – mówi Tadeusz Romanowski, prezes Wspólnoty Miłosierdzia Bożego w Solecznikach. - Mamy wiele rodzin potrzebujących wsparcia, chodzi o zakup ubrań, materiałów budowlanych, zabawek. Po wprowadzeniu waluty Euro w naszym kraju, wiele rodzin ma problemy finansowe.


Tegoroczną zbiórkę nowej odzieży, obuwia, zabawek, artykułów szkolnych, książek i środków czystości należy dostarczyć do 15 listopada do budynku Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, ul. Pabianicka 34.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel: 44 635 86 42 – Zespół ds. Promocji lub 516 151 710 - Regionalna Izba Gospodarcza.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.