Reklama

Reklama

Zakończył się remont drogi na wylotówce z Bełchatowa. Inwestycja kosztowała 3,6 mln zł

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zakończyła się przebudowa półkilometrowego odcinka ulicy Czaplinieckiej, który jest dojazdem do bełchatowskiej strefy przemysłowej. Inwestycja kosztowała 3,6 mln zł.

Reklama

O zakończeniu przebudowy odcinka drogi wojewódzkiej nr 484 poinformował Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi. To pierwszy etap planowanej większej rozbudowy jezdni pomiędzy Bełchatowem i Zelowem. 

Póki co, wyremontowano niewielki odcinek około pół kilometra ulicy Czaplinieckiej, będącej dojazdem do pobliskiej strefy przemysłowej. Wymieniono konstrukcję jezdni, rozbudowano skrzyżowanie z drogą powiatową, a powstała także krzyżówka z drogą gminną. W ramach inwestycji zbudowano również nowe zjazdy, przepust, odwodnienie, oświetlenie drogi oraz fragment ścieżki rowerowej.

Inwestycję wspólnie sfinansowały ZDW w Łodzi i miasto Bełchatów. Koszt robót to 3,6 mln zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy