Reklama

Wystawa PGE Giganty Mocy - 5 lat później

Opublikowano:
Autor:

Wystawa PGE Giganty Mocy - 5 lat później - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż jubileuszowej wystawy „PGE Giganty Mocy 5 lat później”, który odbędzie się 16.04.2019 o godzinie 18.00, na górnym holu MCK PGE Gigantów Mocy (Galeria na piętrze).

Już niebawem minie pięć lat, odkąd po raz pierwszy otworzyły się drzwi nowego obiektu Miejskiego Centrum Kultury dla odwiedzających. Z tej okazji zorganizowana zostanie wystawa prac pani Katarzyny Forusińskiej-Pytki, która przez cały ten czas towarzyszyła, uwieczniając na tysiącach wspaniałych fotografiach rodzącą się historię Ekspozycji.

Na wystawie zaprezentowane zostaną fotografie autorstwa pani Katarzyny wykonane w salach Ekspozycji PGE Giganty Mocy w latach 2014-2019. Ich główną ideą jest upływ czasu i zachodzące w nim zmiany. Jak najłatwiej je dostrzec? Jak wiele potrafi się zmienić w ciągu pięciu lat? Wie to z pewnością każdy rodzic, wymieniający co roku całą garderobę swojej pociechy. Dlatego też najważniejszymi bohaterami jubileuszowej wystawy są najmłodsi – głównie dzieci pracowników Miejskiego Centrum Kultury, które od lat uczestniczą w sesjach zdjęciowych realizowanych w celu ogólnopolskiej promocji Ekspozycji. Na prezentowanych pracach zobaczymy, jak od otwarcia zmienili się nasi mali modele, a wraz z nimi – nasze muzeum.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE