Reklama

Wyremontują plac zabaw na bełchatowskim osiedlu. Miasto ogłosiło przetarg

Opublikowano:
Autor:

Wyremontują plac zabaw na bełchatowskim osiedlu. Miasto ogłosiło przetarg - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Najmłodsi mieszkańcy osiedla Przytorze już niebawem będą mogli skorzystać z nowych atrakcji na placu zabaw w okolicach ulicy Paderewskiego. Magistrat ogłosił bowiem przetarg na remont, rozbudowę i ogrodzenie istniejącego placu zabaw w tej części osiedla. Szacunkowy koszt inwestycji to ok. 230 tys. zł netto.

Magistrat ogłosił właśnie przetarg na remont i rozbudowę placu zabaw w pobliżu ulicy Paderewskiego na osiedlu Przytorze. Obiekt ma już swoje lata i mieszkańcy od jakiegoś czasu zgłaszali potrzebę wymiany urządzeń do zabawy na nowsze. Wygląda na to, że już niebawem najmłodsi mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z odnowionego placu.

W ramach zaplanowanych robót, których koszt szacuje się na około 230 tys. zł netto, znalazły się m.in. demontaż i renowacja ławek, huśtawek i zestawu sprawnościowego dla dzieci, wykonanie nawierzchni syntetycznej, a także zakup nowych urządzeń do zabawy. Przewidziane są również budowa ogrodzenia i nowe nasadzenia drzew.

Prace remontowe na placu mają zakończyć się do 20 listopada tego roku. Najpierw miasto musi jeszcze jednak wyłonić wykonawcę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE