Reklama

Wypadek koło Bełchatowa. Auto roztrzaskało się na drzewie, w środku jechała kobieta z dzieckiem [FOTO]

Opublikowano: czw, 3 wrz 2020 18:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Nowym Świecie koło Bełchatowa. Kobieta kierująca renault straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. Zarówno 27-letnia bełchatowianka, jak i 11-letnie dziecko doznali lekkich obrażeń.

Do zdarzenia doszło na wylocie z obwodnicy Bełchatowa na wysokości miejscowości Nowy Świat. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 27-letnia kierująca jadąc od strony Bełchatowa straciła panowanie nad samochodem. W rezultacie renault laguna zjechało na pobocze i uderzyło w przydrożne drzewo. Na miejscu pojawiła straż pożarna i policja. Wezwano karetkę pogotowia. Na szczęście zarówno kierującej, jak 11-letniemu dziecku, które z nią podróżowało, nic poważnego się nie stało. Z lekkimi obrażeniami trafili do bełchatowskiego szpitala na obserwację.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE