Reklama

Reklama

Wojownicy Maryi modlili się na ulicach Bełchatowa. Męski różaniec w centrum miasta [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad stu mężczyzn z modlitwą na ustach przeszło ulicami Bełchatowa. Wojownicy Maryi po raz kolejny zorganizowali Męski Różaniec.

Reklama

Męski Różaniec ulicami Bełchatowa poprzedziła msza święta w kościele na osiedlu Dolnośląskim, z aktem zawierzenia siebie, rodziny i swoich intencji Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski. Po mszy medytowano nad jedną z tajemnic różańca, a później mężczyźni wyruszyli ulicami Bełchatowa, uczestnicząc w Męskim Różańcu.
 
- Matka Boża w Fatimie dała obietnice pokoju i końca wojen, pod warunkiem nawrócenia wszystkich ludzi oraz praktykowania i rozszerzania Nabożeństwa pięciu Pierwszych Sobót miesiąca w intencji wynagradzającej Jej Niepokalanemu Sercu! Wzywała również do modlitwy różańcowej - odpowiadamy na prośbę Maryi! - napisali Wojownicy Maryi z Bełchatowa w mediach społecznościowych.
 
Słoneczna pogoda sprawiła, że frekwencja na różańcu była dość wysoka. Ulicami Bełchatowa przeszło ponad 100 młodszych i starszych mężczyzn. Przemarsz prowadził z parafii na osiedlu Dolnośląskim, dalej ulicą Lipową, Pileckiego i Kościuszki aż do parafii pw. Narodzenia NMP.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy