Reklama

Wjechał w budynek i zostawił w aucie ranną pasażerkę. Pirat drogowy z Bełchatowa usłyszał zarzuty

Opublikowano:
Autor:

Wjechał w budynek i zostawił w aucie ranną pasażerkę. Pirat drogowy z Bełchatowa usłyszał zarzuty - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci zatrzymali 20- letniego bełchatowianina, który w pożyczonym samochodzie uciekał przed radiowozem, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w budynek. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia, zostawiając w pojeździe ranną kobietę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Do zdarzenia doszło 14 listopada ubiegłego roku. Około godziny 05:00 rano, 20-letni mężczyzna nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, a w trakcie ucieczki stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi uderzył w budynek – więcej w artykule 20-latek z impetem uderzył w budynek...

Początkowo funkcjonariusze nie mieli pewności kto prowadził samochód. Zarówno poszkodowana pasażerka, jak i właściciel pojazdu nie chcieli wskazać sprawcy, twierdząc że "nie pamiętają". Mundurowym udało się jednak ustalić dane 20 -letniego kierowcy. Jako, że sam nie wykazał chęci zgłoszenia się na policje, wydano nakaz doprowadzenia go na komendę. Bełchatowianin usłyszał już zarzuty niezatrzymania się do kontroli, ucieczki z miejsca zdarzenia oraz prowadzenia, będąc zakazie kierowania pojazdami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE