Reklama

Wiemy, kto zastąpi Tesco w galerii Olimpia! To również zagraniczny market

Opublikowano:
Autor:

Wiemy, kto zastąpi Tesco w galerii Olimpia! To również zagraniczny market - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Właściciel bełchatowskiej galerii Olimpia oficjalnie potwierdził, kto zastąpi supermarket Tesco w centrum handlowym. Okazuje się, że nie sprawdziły się wcześniejsze zapowiedzi i ostatecznie najemcą zostanie firma Carrefour.

Nie sprawdziły wcześniejsze zapowiedzi właściciela bełchatowskiej galerii Olimpia, który jeszcze w styczniu twierdził, że zwolniona powierzchnia po markecie Tesco zostanie podzielona i „wprowadzą się na nią sklepy wiodących marek”. Udało nam się ustalić, że nowym najemcą będzie jednak inny znany supermarket.

- Carrefour został nowym najemcą Galerii Olimpia w Bełchatowie i zajmie powierzchnię, która zostanie zwolniona przez poprzedniego operatora spożywczego – poinformowało biuro prasowe EPP.

Przypomnijmy, że na początku stycznia sieć handlowa Tesco ogłosiła plan zamknięcia 5 sklepów w Polsce: w Bełchatowie, Wrocławiu, Gorzowie, Łomży i Lesznie. Sieć złożyła do urzędu pracy zawiadomienie o zamiarze rozwiązania umów o pracę „z przyczyn nie dotyczących pracowników”. Dotyczy ono 380 osób we wspomnianych pięciu sklepach. Sklep Tesco w Bełchatowie zakończy pracę na przełomie marca i kwietnia. Aktualnie pracuje w nim 35 osób.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE