Reklama

Wiemy co ustaliła policja w sprawie pożaru spalarni odpadów. Kwota strat robi wrażenie!

Opublikowano:
Autor:

Wiemy co ustaliła policja w sprawie pożaru spalarni odpadów.  Kwota strat robi wrażenie! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Znamy szczegółowe ustalenia policji odnośnie pożaru spalarni odpadów medycznych przy ul. Przemysłowej. Poszkodowany oszacował straty na niebagatelną kwotę 1 miliona zł.

Wczoraj około godziny 16 wybuchł pożar przy ulicy Przemysłowej. Do walki z żywiołem skierowano aż dziewięć zastępów straży pożarnej. Akcja trwała około trzech godzin. Więcej o tym pisaliśmy (TUTAJ).

Dziś do południa komenda potwierdziła wstępne ustalenia strażaków. Jako oficjalną przyczynę pożaru policja podaje zbyt dużą ilość wysoce łatwopalnych materiałów w komorze przeznaczonej do spalania odpadów. Najprawdopodobniej właśnie to spowodowało, iż ogień wydostał się poza komorę pieca i rozprzestrzenił się na pobliskie elementy instalacji, które były podatne na płomienie. Funkcjonariusze informują że nic nie wskazuje na to by można było podejrzewać podpalenie.


Zniszczeniu uległy wyposażenie pomieszczenia spalarni, poszycie dachu i część instalacji elektrycznej. Straty są wielkie. Najlepiej ich skalę oddaje kwota jaką podaje pokrzywdzony - mowa o 1 milionie zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE