Reklama

Wiatr ''zdmuchnął'' garaż w Łuszczanowicach. Blaszak odleciał i wylądował u sąsiada...

Opublikowano:
Autor:

Wiatr ''zdmuchnął'' garaż w Łuszczanowicach. Blaszak odleciał i wylądował u sąsiada... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Silny wiatr na terenie powiatu bełchatowskiego. W Łuszczanowicach podmuch „porwał” blaszany garaż, który uszkodził ogrodzenie i elewację na sąsiedniej posesji. Strażacy aż ośmiokrotnie wyjeżdżali na interwencje. Głównie do połamanych drzew. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał.

To nie była spokojna noc dla mieszkańców powiatu bełchatowskiego. Silny wiatr i opady deszczu dały się we znaki mieszkańcom Bełchatowa i okolicznych gmin. Chwile grozy przeżyli mieszkańcy jednej z posesji w Łuszczanowicach. Podmuch wiatru porwał blaszany garaż, który „przeleciał” na posesję sąsiada.

- Najprawdopodobniej blaszany garaż był źle przymocowany. Zostały uszkodzone płot i elewacja na działce sąsiada. Na szczęście nikomu nic się nie stało – poinformował dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie.

Minionej nocy strażacy wyjeżdżali na interwencje w sumie ośmiokrotnie. Dotyczyły one głównie do połamanych drzew m.in. w Kleszczowie, Zelowie, Bełchatowie, Księżym Młynie i Klukach. Nikt nie ucierpiał w tych zdarzeniach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE