Reklama

Reklama

Wakacje w Muzeum

Opublikowano: pt, 25 sie 2017 07:00
Autor:

Wakacje w Muzeum - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Na czas tegorocznych wakacji Muzeum Regionalne w Bełchatowie przygotowało dla dzieci i młodzieży specjalną ofertę zajęć o charakterze edukacyjnym.

W programie wiele ciekawych propozycji:

„W świecie Barbarzyńców”. Zwiedzanie wystawy: Barbarzyńcy „Kultura plemion barbarzyńskich Polski środkowej w okresie wpływów rzymskich” oraz wykonanie pracy plastycznej z masy solnej nawiązującej do tematyki wystawy, dostosowanej do wieku uczestników.
Prowadzący: Anetta Jedynak-Stępnik
Wiek uczestników: od 7 lat
Terminy: 28 czerwca, 5 lipca

„W Starym Dworze”. Zajęcia plastyczne polegające na stworzeniu planszy do gry, której scenariusz nawiązuje do historii Dworu Olszewskich i zwiedzania muzealnych wystaw.
Prowadzący: Cezary Bukowiec, Marcin Uss
Wiek uczestników: od 7 lat
Termin: 17-28 lipca, 21-31 sierpnia

„Piknikowy niezbędnik dziecięcy”. Podczas gdy dorośli krzątają się – tata rozpala ognisko lub grill, mama kończy przygotowywać jedzenie – dzieci się nudzą. Na tych zajęciach poznacie sposób na tę nudę! Stworzymy rzeczy praktyczne, użyteczne lecz również służące zabawie ze wszystkiego, co w takich okolicznościach przyrody jest pod ręką.
Prowadzący: Magdalena Marciniak-Darda
Wiek uczestników: od 7 lat
Termin: 26-30 czerwca, 3-7 lipca, 7-11 sierpnia

„Kartonowy świat”. Zajęcia te są warsztatowym ABC modelarstwa kartonowego. Podczas trzech spotkań uczestnicy zapoznają się z zasadami prawidłowego zaginania, wycinania i klejenia kartonu oraz zastosują je w praktyce, wykonując kartonowy model pojazdu.
Prowadzący: Rafał Jędrzejczak
Wiek uczestników: od 10 lat
Maksymalna ilość uczestników w grupie: 10
Termin: 17-21 lipca, 21-25 sierpnia
Zajęcia płatne – 5,00 zł/osoba.

Zajęcia wakacyjne skierowane są do uczestników indywidualnych i grup zorganizowanych (5-15 osobowych). Koszt zajęć, jeśli nie zaznaczono inmaczej, wynosi 2 zł od osoby. Warsztaty będą prowadzone w dwóch godzinach: od 9:00 i od 11:00 i trwają 45-60 min. Dzieci do lat 12 muszą być przyprowadzane i odbierane przez rodziców i opiekunów, którzy mogą towarzyszyć dzieciom w czasie zajęć.

Prosimy o zapisy z co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem – telefonicznie: 44/ 633 11 33 lub osobiście w sekretariacie Muzeum.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.