Reklama

Reklama

Urzędnicy pojawią się w bełchatowskiej galerii. Będą pomagać mieszkańcom

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Urzędnicy pojawią się w bełchatowskiej galerii. Będą pomagać mieszkańcom - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pracownicy bełchatowskiego magistratu pojawią się w Galerii Olimpia. Urzędnicy udzielą informacji na temat trwającego Spisu Powszechnego, a także pomogą wypełnić ankietę.

Reklama

Wizytę urzędników zaplanowano na czwartek i piątek (8 i 9 lipca). Jaki jest powód tych niecodziennych odwiedzin? Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, dlatego miasto postanowiło ułatwić bełchatowianom „spisanie się” . Jak podkreśla urząd, z pomocy urzędników mogą skorzystać szczególnie osoby, które nie mają dostępu do komputera.

Udział w spisie jest obowiązkowy dla każdego obywatela kraju. Podstawową metodą jest tzw. samospis internetowy. Wystarczy bowiem wypełnić odpowiedni formularz na stronie spis.gov.pl. Osoby, które jednak potrzebują pomocy lub nie mają dostępu do internetu, mogą właśnie skorzystać z pomocy pracowników magistratu.

Władze miasta postanowiły bowiem zorganizować dodatkowy punkt spisowy w Galerii Olimpia. Urzędnicy w czwartek i piątek będą do dyspozycji mieszkańców w godz. 14-18.

- By wszystko przebiegło szybko i sprawnie, należy przygotować numery PESEL wszystkich domowników, powierzchnię użytkową zamieszkiwanej nieruchomości – informuje bełchatowski magistrat.

Cały czas dla mieszkańców otwarte jest również gminne biuro spisowe w magistracie. Komputer jest do dyspozycji mieszkańców w sali nr 316 na II piętrze w godzinach pracy Urzędu Miasta Bełchatowa, czyli w dni powszednie w godz. 7:30 - 15:30. Osoby chcące skorzystać z takiej możliwości, muszą się jednak wcześniej umówić telefonicznie pod numerem: 44 733 51 95.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy