Reklama

Reklama

Gmina zapowiada dużą inwestycję. W planach zupełnie nowe skrzydło i remont [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Gminy Bełchatów poszukuje wykonawcy, który podejmie się zadania przebudowy jednej z placówek. Budynek ma zyskać zupełnie nowe skrzydło. W planach jest również remont już istniejących pomieszczeń. Jak placówka będzie wyglądać po przebudowie?

Reklama

Już niedługo duże zmiany zajdą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Domiechowicach. Urząd Gminy Bełchatów poszukuje wykonawcy, który podejmie się przebudowy placówki. W planach jest nowe skrzydło, a także remont już istniejącego budynku.

- W ramach tej inwestycji do szkoły w Domiechowicach zostanie dobudowane zupełnie nowe skrzydło. Na jego parterze będą się znajdowały pomieszczenia dla przedszkola (zakładamy, że będą cztery sale przedszkolne wraz z niezbędnym zapleczem). Na piętrze znajdą się nowe sale lekcyjne (najprawdopodobniej trzy), pomieszczenia administracyjne szkoły, sanitariaty, etc. - przekazuje Urząd Gminy Bełchatów.

Remontu doczeka się również część już istniejącego budynku. Według planów pomieszczenia w których obecnie działa przedszkole, mają zostać rozbudowane i zaadaptowane na żłobek. Wykonawca ma oddać budynek „pod klucz”, a na realizację całego zadania będzie miał 29 miesięcy.

- W ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy przedstawić ma koncepcję projektową, w ciągu ośmiu miesięcy gotowa ma być kompletna dokumentacja wraz z pozwoleniem na budowę – informuje urząd.

Inwestycja realizowana będzie w systemie "zaprojektuj i wybuduj". Urząd na zgłoszenia wykonawców czeka do końca marca. W galerii artykułu można zobaczyć wstępne wizualizacje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy