Reklama

Ukradł rower. "Wielki Brat" widział wszystko

Opublikowano:
Autor:

Ukradł rower.  "Wielki Brat" widział wszystko - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 41-latek ze Szczercowa odpowie przed sądem za kradzież roweru. Mężczyzna połasił się na jednoślad, bo ten stał na stojaku pod jednym ze szczercowskich sklepów bez zabezpieczenia. Cóż, jak to mawiają „okazja czyni złodzieja”, ale ten nie zauważył, że jego naganny występek zarejestrowały kamery monitoringu... I sprawa się rypła.

- 8 kwietnia o godzinie 11.30 mieszkanka Niw w gminie Szczerców zawiadomiła miejscową policję o kradzieży roweru. Pokrzywdzona podała, że dzień wcześniej o godzinie 9.00 swój jednoślad pozostawiła bez zabezpieczenia w stojaku na rowery pod sklepem spożywczym w Szczercowie. Kiedy o godzinie 20.00 wróciła z pracy w Bełchatowie okazało się, że po rowerze nie mam nawet śladu – informuje Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Zawiadomieni o kradzieży dzielnicowi ze Szczercowa natychmiast ruszyli w teren. Sprawdzili zapis kamer monitoringu, który zarejestrował wizerunek sprawcy. Wówczas już kwestią czasu było dotarcie do złodzieja.

- Dzięki dobremu rozpoznaniu rejonu służbowego i właściwym relacjom z mieszkańcami dzielnicowi dotarli na posesję, gdzie stał skradziony rower. Zaskoczony widokiem mundurowych 41-latek początkowo twierdził, że rower znalazł, ale później przyznał się do kradzieży. Podczas rozmowy mężczyzna oświadczył, że planował sprzedać rower po to, aby zdobyć pieniądze. Mężczyzna, który wcześniej był już notowany odpowie teraz przed sądem - dodaje Kaszewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE