Reklama

Trio z powiatu bełchatowskiego na złodziejskim wypadzie w Zduńskiej Woli

Opublikowano:
Autor:

Trio z powiatu bełchatowskiego na złodziejskim wypadzie w Zduńskiej Woli - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Troje mieszkańców powiatu bełchatowskiego wpadło w ręce policji w Zduńskiej Woli. Dwóch mężczyzn do spółki z kobietą kradli artykuły spożywcze, sprzęt AGD oraz inne przedmioty, których łączna wartość wyniosło około 1000 zł. Teraz trio złodziejaszków odpowie przed sądem, grozi im do 5 lat więzienia.

Do aresztowania doszło 24 listopada po godzinie 14:00. W jednym z marketów w Zduńskiej Woli ujęto sprawcę kradzieży, na miejsce został skierowany patrol funkcjonariuszy.

- Podczas dojazdu na miejsce interwencji podejrzenia mundurowych wzbudził gwałtownie odjeżdżający spod sklepu ford. Podczas jego kontroli funkcjonariusze znaleźli różnego rodzaju artykuły, których marki wskazywały, że pochodzą z marketu, w którym dokonano kradzieży - czytamy na stronie łódzkiej komendy.

Zarówno 32 -latek zatrzymany w sklepie, 21 -letnia kobieta, która kierowała fordem, jak i 38 -letni pasażer, są już w rękach policji. Podczas przeszukania ich mieszkań mundurowi zabezpieczyli różnorakie artykuły spożywcze i przemysłowe oraz drobny sprzęt AGD. Łączna wartość odzyskanych przedmiotów to prawie 1000 zł. Aktualnie sprawcy zostali objęci przez prokuraturę dozorem policyjnym, ich dalsze losy rozstrzygną się w sądzie. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE