Reklama

Tragedia pod Zelowem. Ciągnik przygniótł starszego mężczyznę

Opublikowano:
Autor:

Tragedia pod Zelowem. Ciągnik przygniótł starszego mężczyznę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tragedia w gminie Zelów. W Walewicach starszy mężczyzna zginął pod kołami ciągnika, który przygniótł go do drewnianej belki. 83-latka 4 lipca odnalazł sąsiad.

Było po godzinie 15-tej, kiedy na posesji ofiary pojawił się jego sąsiad.

- W trakcie obchodu gospodarstwa, w stodole, mężczyzna zauważył przygniecionego do drewnianego słupa 83-latka, który nie dawał żadnych oznak życia. O zdarzeniu natychmiast powiadomił policję i pogotowie - informują policjanci z KPP w Bełchatowie

Jak informują mundurowi z ich dotychczasowych ustaleń wynika, że odpalony, nie zabezpieczony hamulcem ciągnik, najprawdopodobniej stoczył się w momencie, kiedy mężczyzna przechodził obok maszyny, ta przygniotła go kołem do drewnianej belki. Do zdarzenia mogło dojść między 3, a 4 lipca.

Sezon prac polowych właśnie się rozpoczyna, policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

- Obsługa maszyn, a także obecność dzieci w ich pobliżu może być niebezpieczna. Policjanci apelują do kierowców maszyn rolniczych o zwiększoną ostrożność, a do rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci. Bądźmy przezorni i przewidujący, aby nie dochodziło do tego typu wypadków - informują policjanci


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE