Reklama

Reklama

Tatiana Kopala wystąpiła w ''bitwach'' The Voice Kids. ''Obiecuję, że zadzwonię do Marylki''

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowianka Tatiana Kopala wystąpiła w kolejnym etapie The Voice Kids. Bełchatowianka zaśpiewała przebój Maryli Rodowicz i jej muzyczna przygoda w telewizyjnym show trwa nadal. Cleo zdecydowała, że to właśnie Tatiana wystąpi w finale programu!

Reklama

Tatiana Kopala z Bełchatowa kontynuuje swoją przygodę z The Voice Kids. W kolejnym odcinku popularnego show wystąpiła wspólnie na scenie z dwójką innych uczestników - Zosią i Piotrem - rywalizując w "Bitwach". Dzieci zaśpiewały przebój Maryli Rodowicz - "Małgośka". Przed samym występem trenerka dodawała maluchom otuchy, bo na scenę wyszli jako pierwsi.

- Jesteście moim pierwszym trio i jestem z was taka dumna - powiedziała Cleo. - Małgośka jest ponadczasowa. Obiecuje wam, że zadzwonię do Marylki, aby obejrzala wasz występ i jestem przekonana, że będzie z was tak samo dumna jak ja jestem - powiedziała Cleo. 

Maluchy zaśpiewały ubrane w stroje w klimacie hipisowskich "dzieci kwiatów". Występ pierwszej trójki uczestników zachwycił jurorów, którzy bili brawo i nie szczędzili pochwał. 

- Może on nie jest wart jednej łzy, ale wy jesteście warci milion dolarów! - mówił  Dawid Kwiatkowski, nawiązując do tekstu piosenki. - To był wspaniały początek tych bitew- dodał. 

Baron krótko stwierdził, że "tak właśnie rozpoczyna się etapy bitew". Jego kolega z zespołu z kolei chwalił dzieci za profesjonalizm. Pochwalił też Tatianę za wyjątkową barwę głosu.

- Zawodowstwo mi się podobało. Macie wszyscy czystość dźwięku. Nie umiecie fałszować. Tatiana ten twój głos to jest specyfika ekstra dźwięku - powiedział Thomson. 

Po chwili zapaliły się niebieskie światła i Cleo musiała wybrać, kto przejdzie do kolejnej rundy. Wskazała na wokalistkę z Bełchatowa.

- Jesteście cudowni, bo zrobiliście taki progres od pierwszej próby, ale musze wybrać jedną osobę. Mnie totalnie oczarował i zahipnotyzował głos Tatiany - zdecydowała Cleo. 

Szerzej o powodach swojej decyzje powiedziała już za kulisami programu. 

- Tatiana wydobyła z tej piosenki pazur i dała największą energię - powiedziała Cleo.

W dalszym etapie Tatiana zaśpiewała w tzw. "sing off", gdzie rywalizowała z pozostałą piątką uczestników wybranych w "bitwach" przez Cleo. Zaśpiewała piosenkę "Pokaż na co się stać", którą ostatecznie przekonała do siebie Cleo. Jurorka dała 10-latce z Bełchatowa bilet do finału programu! Tak więc muzyczna przygoda Tatiany Kopali z The Voice Kids trwa nadal. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE