Reklama

Reklama

Mieszkaniec Szczercowa świętował 100. urodziny. Były kwiaty, tort i życzenia od wójta [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkaniec Szczercowa – Mieczysław Pabich obchodził swoje 100. urodziny. Jubilata odwiedził wójt, strażacy, a także wielu zaproszonych gości. Były tort, prezenty i życzenia 200 lat!

Reklama

Okrągłe sto lat życia świętował 9 stycznia Mieczysław Pabich, mieszkaniec Szczercowa. Z tej okazji jubilata odwiedziła delegacja samorządu. Życzenia i gratulacje złożył wójt Krzysztof Kamieniak. Były kwiaty, prezenty i życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu i miłości bliskich.

- To wielka przyjemność składać życzenia już nie stu, ale dwustu lat wszelkiej pomyślności – mówił Krzysztof Kamieniak, wójt gminy Szczerców. – W imieniu całej gminnej społeczności przekazuję panu Mieczysławowi wiele urodzinowych serdeczności, gratulując jednocześnie długiego i ciekawego życia.

Mieczysław Pabich w gminie Szczerców mieszka od urodzenia. Początkowo jego dom rodzinny mieścił się w Żabczance, jednak od wielu lat jest mieszkańcem Szczercowa. W czasach, gdy był jeszcze aktywny zawodowo, prowadził znany w całej gminie zakład stolarski.

Z życzeniami do 100-latka przybyli również strażacy. Pan Mieczysław przez dziesięciolecia był członkiem wspierającym Ochotniczą Straż Pożarną w Szczercowie.

- Odkąd sięgam pamięcią był z nami – potwierdza Jan Klarecki, prowadzący przez lata kronikę OSP w Szczercowie. – Zawsze zaangażowany i chętny do pomocy. A z Basią, jedną z córek pana Mieczysława, chodziłem do klasy.

Wraz z ukończeniem 100 lat mieszkaniec Szczercowa będzie otrzymał dodatkowe comiesięczne świadczenie honorowe czyli tzw. „dodatkową emeryturę”.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy